Пропустити навігацію

ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА – ДОСТУПНИЙ СУЧАСНИЙ СЕРВІС

ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА – це сервіс Пенсійного фонду, який дає можливість громадянам переглядати відомості про трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески онлайн.

 У ній відображається інформація про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця, а також міститься інформація про сплачені страхові внески починаючи з 1998 року.

Застраховані особи та роботодавці також мають можливість надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

Також для входу на вебпортал Ви можете використати електронний підпис.

В Особистому кабінеті вебпорталу, в меню ліворуч, обираєте пункт «Електронна трудова книжка» (якщо на сторінці немає відповідного пункту, натисніть ПІБ у верхньому меню вебпорталу). Тут Ви зможете ознайомитись із записами у своїй електронній трудовій книжці та подати інформацію про періоди трудової діяльності, відсутні в Реєстрі застрахованих осіб.

Користуйтеся онлайн-сервісами Пенсійного фонду в будь-який зручний для Вас час, перебуваючи біля комп’ютера!

90493498 651788688727770 121736106361225216 o - ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА – ДОСТУПНИЙ СУЧАСНИЙ СЕРВІС

background Layer 1