Пропустити навігацію

ЧИ БУДЕ У ТЕБЕ ВЗАГАЛІ ПЕНСІЯ? АУДИТ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ

Основний документ, що дає змогу роботодавцю мати уяву про трудову діяльність нового співробітника, а власнику підтвердити стаж роботи для нарахування пенсійних виплат- трудова книжка.
 Записи, які містяться в ній, мають відповідати визначеним вимогам. І вже сьогодні вкрай необхідно слідкувати та проводити ретельний аудит вашого документу.

 На 1 сторінці (титульний аркуш) звіряємо наявність правильних даних (ПІБ, дата народження), підпису власника документа та відповідального за його видачу, печатки закладу, де вперше заповнили трудову.

Якщо у даних ПІБ:
2611 - ЧИ БУДЕ У ТЕБЕ ВЗАГАЛІ ПЕНСІЯ? АУДИТ ТРУДОВОЇ КНИЖКИзміни- роботодавець зобов’язаний їх внести з наданням документів, на підставі яких вони відбулися.
2611 - ЧИ БУДЕ У ТЕБЕ ВЗАГАЛІ ПЕНСІЯ? АУДИТ ТРУДОВОЇ КНИЖКИпомилки- трудова книжка зіпсована. Виправити ситуацію можна в судовому порядку або підтвердити набутий стаж довідками підприємств, установ, організацій або при ліквідації- архівними установами.

 Перевірка записів про трудову діяльність у розділі «Відомості про роботу».
Тут має міститися інформація про роботу, переведення, присвоєння нового розряду/рангу тощо та про звільнення.
Записи повинні бути виконані акуратно, будь-які закреслення чи виправлення в трудовій книжці робити заборонено.

Якщо у даних:
2611 - ЧИ БУДЕ У ТЕБЕ ВЗАГАЛІ ПЕНСІЯ? АУДИТ ТРУДОВОЇ КНИЖКИпомилка- виправляє роботодавець, який її припустився. У разі ліквідації підприємства відповідний запис робить вищестояща організація, а в разі відсутності- архівна установа, де зберігаються документи підприємства, яка внесла неправильні відомості.
2611 - ЧИ БУДЕ У ТЕБЕ ВЗАГАЛІ ПЕНСІЯ? АУДИТ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ відсутні записи про звільнення з попередніх місць роботи – необхідно звернутися до колишнього роботодавця, щоб отримати довідку про період роботи з датами прийняття, переведення та звільнення та реквізитами наказів, на підставі яких здійснювалося таке прийняття, переведення та звільнення, або ж до архіву, якщо підприємство ліквідоване.

Не зволікайте! Проведіть аудит вашої трудової книжки самостійно, зверніться за допомогою до фахівців найближчого сервісного центру.
Або ж скористайтеся сервісом вебпорталу https://portal.pfu.gov.ua/, використавши КЕП1f449 - ЧИ БУДЕ У ТЕБЕ ВЗАГАЛІ ПЕНСІЯ? АУДИТ ТРУДОВОЇ КНИЖКИhttps://cutt.ly/0gtIB6r та сформуйте Електронну трудову книгу.

Для цього потрібно попередньо відсканувати і завантажити всі сторінки документу в особистий кабінет (пункт меню «Відомість про трудові відносини»).
Спеціалісти Фонду завчасно опрацюють та перевірять надану інформацію, а пенсія буде призначена автоматично після досягнення пенсійного віку.

Відчуйте переваги дистанційного обслуговування: без часових обмежень, зручно, а головне- безпечно!

#МИПРАЦЮЄМОДЛЯВАСВИЗАЛИШАЙТЕСЬВДОМАДЛЯНАС
#EUКраїна #ЦеЄвроінтеграція

trudova - ЧИ БУДЕ У ТЕБЕ ВЗАГАЛІ ПЕНСІЯ? АУДИТ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ

background Layer 1