Пропустити навігацію

ЛІДЕРИ В УКРАЇНІ!

Під час онлайн засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області заслухали досягнення і здобутки галузі регіону в І кварталі.
За всеукраїнським рейтингом діяльності головних управлінь Пенсійного фонду України Сумщина здобула почесне 1 місце як за березень, так і за 1 квартал 2021 року.
Попри карантинні обмеження, органи Пенсійного фонду Сумщини з додержанням санітарних правил безпеки для клієнтів та працівників не припиняли надання пенсійних послуг, яких з початку року надано мешканцям області понад 151 тис.; забезпечено щомісячне вчасне фінансування пенсій для 323 тис. пенсіонерів, на які з початку року спрямовано понад 3,2 млрд грн; призначено 3,6 тис. нових пенсій; виконано 6 масових та 9 тис. індивідуальних перерахунків пенсій, в результаті чого пенсії пенсіонерів області з початку року зросли в середньому на 6%, їх середній розмір досяг 3380,06 грн, в тому числі у пенсіонерів силових структур – 5114, 36 грн.
Водночас, в області успішно впроваджені нові пенсійні сервіси: призначення пенсії через вебпортал ПФУ «в один дотик» та «по події», без візитів до установ Фонду, якими скористались понад 2000 тис. клієнтів (71% від призначених пенсій за віком); оцифрування трудових відносин, що забезпечене майже 12 тис. найманим працівникам та ФОПам; оцифрування 64 тис. пенсійних справ; перехід на централізоване фінансування виплати пенсій та екстериторіальність призначення і перерахунків пенсій.
Підбиваючи підсумки колегії, очільниця головного управління Пенсійного фонду Сумщини Тетяна ЗЛЕНКО подякувала колективу за плідну працю, наказала і надалі тримати високі показники в організації надання пенсійних послуг, окреслила напрямки подальшої роботи, які, традиційно, мають на меті надання населенню якісного, комфортного, компетентного пенсійного обслуговування.
background Layer 1