Пропустити навігацію

З ТУРБОТОЮ ПРО СЕБЕ ТА БЛИЗЬКИХ. ПРАЦЮЙТЕ ЛЕГАЛЬНО!

Аналізуючи реєстр застрахованих осіб, Пенсійним фондом розрахована чисельність працездатних осіб в області, які не працюють офіційно це майже 180 тис.осіб. Якщо усі ці особи офіційно отримували хоча б мінімальну заробітну плату, наповнення місцевих бюджетів додатково становило понад 190 млн грн щомісячно, а обласного бюджету Пенсійного фонду – більше 230 млн грн на місяць.
Врахувавши, що на обліку Фонду перебуває близько 320 тис. отримувачів пенсій, то, зрозуміло, кожен пенсіонер втрачає понад 8 000 грн на рік або ж це більше 700 грн щомісячно. Вражаючі цифри!
А ці кошти недоотримують близькі та рідні люди кожного з нас, які зараз на пенсії.
Саме про це пенсійники говорили з суб’єктами господарювання та найманими працівниками під час їх відвідування.
А також про переваги офіційного працевлаштування, серед яких:
 оплачувана відпустка,
 вихід на лікарняний за рахунок підприємства,
 право на субсидію,
 допомога по безробіттю, вагітності і пологах,
 стаж, необхідний для нарахування пенсії та ін.
В той час, при «тіньовій» зайнятості існує ризик втрати права на пенсію або її частину, адже сума пенсійних виплат формується з офіційної зарплати, яку працівник отримував та лише офіційного стажу.
Безумовно, Пенсійний фонд і надалі активно працюватиме в напрямку легалізації трудових відносин. Адже пенсійники зацікавлені і щиро опікуються питанням усунення порушень економічних, соціальних та трудових гарантій і прав громадян.
240437160 980801419159827 7721053767404271540 n.jpg? nc cat=104&ccb=1 5& nc sid=730e14& nc ohc=8ofHzIMboRwAX UwO u& nc ht=scontent.fiev21 1 - З ТУРБОТОЮ ПРО СЕБЕ ТА БЛИЗЬКИХ. ПРАЦЮЙТЕ ЛЕГАЛЬНО!
 
 
 
background Layer 1