Інформація про нагороджених працівників головного управління
Орден Княгині Ольги ІІІ ступеня
2008
Машкіна Лілія Євгенівна – начальник головного управління
Почесне звання «Заслужений економіст України»
2001
Машкіна Лілія Євгенівна – начальник головного управління
Почесна грамота Верховної Ради України
2004
Конященкова Валентина Миколаївна – начальник управління в Глухівському районі
2005
Осадча Катерина Михайлівна – начальник управління в Недригайлівському районі
2006
Южаков Євген Іванович – начальник управління в Путивльському районі
2007
Машкіна Лілія Євгенівна – начальник головного управління
2010
Скляр Ірина Володимирівна – головний спеціаліст управління в Зарічному районі в м. Суми
Подяка Кабінету Міністрів України
2013
Макаренко Ольга Іванівна – начальник Білопільського відділу обслуговування громадян
2015
Біленко Алла Григорівна – начальник Роменського об’єднаного управління
Почесна грамота Кабінету Міністрів України
2003
Машкіна Лілія Євгенівна – начальник головного управління
2004
Данилейко Алла Іванівна – начальник управління пенсійного забезпечення головного управління
Осадча Катерина Михайлівна – начальник управління в Недригайлівському районі
2006
Петін Іван Тимофійович – начальник управління в Шосткинському районі
2007
Чернуха Антоніна Миколаївна – головний спеціаліст управління в м. Охтирка
Бондарук Марина Вікторівна – головний спеціаліст управління в м. Лебедин
2008
Прокопенко Анатолій Якович – начальник управління в Тростянецькому районі
Джулай Наталія Миколаївна – заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів управління в м. Лебедин
2009
Щербак Микола Григорович – начальник управління в Білопільському районі
Деркач Лідія Віталіївна – начальник управління в м. Глухів
2013
Ільченко Наталія Степанівна – начальник Буринського об’єднаного управління
2014
Зленко Тетяна Володимирівна – начальник головного управлінням
Савісько Олена Вікторівна – перший заступник начальника головного управління
2015
Гонтаренко Людмила Іванівна – начальник відділу з питань призначення пенсій
2017
Гонтаренко Людмила Іванівна – перший заступник начальника Сумського об’єднаного управління
Подяка Прем’єр-Міністра України
2002
Панова Надія Іванівна – головний спеціаліст управління в Ковпаківському районі в м. Сумах
2003
Сємєйнова Ольга Олексіївна – заступник начальника управління – начальник відділу з призначення пенсій управління в Тростянецькому районі
Майковська Валентина Іванівна – начальник управління в Ковпаківському районі в м. Суми
2004
Пліска Іван Іванович – начальник відділу організаційної роботи головного управління
2005
Фесенко Світлана Миколаївна – заступник начальника управління – начальник відділу з призначення пенсій управління в Конотопському районі
2009
Безугла Любов Петрівна – головний спеціаліст управління в Глухівському районі
2013
Макаренко Ольга Іванівна – перший заступник начальника Білопільського об’єднаного управління
2015
Кузнецова Т.етяна Григорівна – начальник управління пенсійного забезпечення головного управління
Відомча відзнака Міністерства праці та соціальної політики України
«За вислугу»
2005
Мітіна Галина Миколаївна – заступник начальника управління – начальник відділу з призначення пенсій управління в Охтирському районі
Відомча заохочувальна відзнака Міністерства праці та соціальної політики України «За сумлінну працю»
2009
Солоха Валентина Борисівна – заступник начальника управління – начальник відділу з призначення пенсій управління в м. Лебедин
2017
Оксьом Олена Миколаївна – заступник начальника Білопільського об’єднаного управління
Почесна відзнака Пенсійного фонду України
2001
Фесенко Світлана Євгенівна – начальник Липоводолинського районного відділу
Осадча Катерина Михайлівна – начальник Недригайлівського районного відділу
Лобін Володимир Євгенович – начальник Конотопського міського відділу
Дем’яненко Надія Володимирівна – головний спеціаліст Глухівського міського відділу
2002
Деркач Лідія Віталіївна – начальник управління в м. Глухів
2003
Машкіна Лілія Євгенівна– начальник головного управління
Калініна Любов Олексіївна – начальник відділу фінансового забезпечення – головний бухгалтер головного управління
2004
Бєлухін Федір Миколайович – начальник управління в місті Шостка
Гавро Валентина Андріївна – заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів управління в м. Конотопі
Дубровська Зінаїда Володимирівна – заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів управління в Ямпільському районі
Подворчанська Людмила Андріївна – начальник відділу впровадження персоніфікованого обліку головного управління
Прісіч Тамара Вікторівна – начальник управління в Лебединському районі
Тарасенко Ольга Яківна – заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів управління в Краснопільському районі
2005
Андрющенко Любов Іванівна – заступник начальника відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – заступник головного бухгалтера управління в м. Ромни
Антонова Олена Олександрівна – завідуючий сектором кадрового забезпечення головного управління
Банна Валентина Іванівна – начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – головний бухгалтер управління в Середино-Будському районі
Болотна Тетяна Анатоліївна – заступник начальника відділу пенсійного забезпечення управління в Роменському районі
Гончаров Віктор Іванович – начальник управління в м. Лебедин
Гукова Надія Сергіївна – заступник начальника відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – заступник головного бухгалтера управління в Путивльському районі
Палєєва Аліна Володимирівна – заступник начальника відділу пенсійного забезпечення управління в Середино-Будському районі
Семьонова Ольга Григорівна – провідний спеціаліст управління в Шосткинському районі
Таранова Тамара Миколаївна – головний спеціаліст головного управління
2006
Андрієнко Алла Олексіївна – начальник контрольно-ревізійного відділу головного управління
Лисенко Людмила Григорівна – заступник начальника управління – начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового забезпечення та організації виконання бюджету головного управління
Біленко Володимир Григорович – начальник управління в Роменському районі
Демченко Зоя Анатоліївна – начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – головний бухгалтер управління в м. Охтирка
Конященкова Валентина Миколаївна – начальник управління в Глухівському районі
Макаренко Ольга Іванівна – заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів управління в Білопільському районі
Щербак Микола Григорович – начальник управління в Білопільському районі
2007
Вишня Юлія Світиславівна – начальник відділу з виплати пенсій управління в Ковпаківському районі в м. Суми
Литвиненко Галина Миколаївна – начальник юридичного відділу управління в Ковпаківському районі в м. Суми
Мартиненко Олена Пантеліївна – начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – головний бухгалтер управління в Краснопільському районі
Новохацька Валентина Андріївна – головний спеціаліст управління в Зарічному районі в м. Суми
Панченко Світлана Олександрівна – головний спеціаліст управління в Тростянецькому районі
Шаповалова Галина Вікторівна – головний спеціаліст управління в Сумському районі
Шелюк Наталія Миколаївна – начальник управління в Конотопському районі
2008
Зленко Тетяна Володимирівна – заступник начальника головного управління
Занченко Анатолій Геннадійович – начальник управління в Зарічному районі в м. Суми
Ленда Людмила Володимирівна – головний спеціаліст відділу технологічного забезпечення виплати пенсій головного управління
Срібранець Наталія Михайлівна – заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів управління в Кролевецькому районі
Стельмашова Антоніна Володимирівна – головний спеціаліст управління в Путивльському районі
Супрун Антоніна Іванівна – заступник начальника відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – заступник головного бухгалтера управління в Липоводолинському районі
Товстуха Олександр Павлович – начальник управління в Буринському районі
2009
Буката Любов Валентинівна – начальник контрольно-ревізійного відділу головного управління
Вакуленко Людмила Володимирівна – начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – головний бухгалтер управління в Лебединському районі
Донець Ірина Іванівна – головний спеціаліст управління в Охтирському районі
Жупінська Людмила Олександрівна – головний спеціаліст управління в Білопільському районі
Зубенок Раїса Євгенівна – начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – головний бухгалтер управління в Тростянецькому районі
Саченко Катерина Дмитрівна – головний спеціаліст управління в м. Конотоп
Чепурна Надія Андріївна – начальник управління в Кролевецькому районі
2010
Герасименко Олена Олександрівна – головний спеціаліст управління в м. Шостка
Пліска Іван Іванович – старший інспектор відділу кадрової організаційно-інформаційної роботи головного управління
Суховєєва Тетяна Миколаївна – заступник начальника управління ПФУ в Путивльському районі
Майковська Валентина Іванівна – начальник управління в Ковпаківському районі в м. Суми
Ніколаєнко Людмила Миколаївна – начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – головний бухгалтер управління ПФУ в м.Конотопі
2011
Дегтяр Тетяна Миколаївна – заступник начальника управління управління ПФУ в м.Шостка
2012
Лещенко Світлана Олександрівна – головний спеціаліст управління ПФУ в Сумському районі
Фесенко Світлана Миколаївна – головний спеціаліст управління ПФУ в Конотопському районі
Павлюченко Марія Іванівна – начальник управління ПФУ в Серединобудському районі
2013
Оксьом Олена Миколаївна – заступник начальника управління ПФУ в Лебединському районі
Козубова Світлана Миколаївна – начальник управління ПФУ в м.Глухів
2014
Казбан Олена Геннадіївна. – головний спеціаліст управління ПФУ в Сумському районі
2015
Лоцман Олена Іванівна – головний спеціаліст управління ПФУ в м. Глухів
Д’яченко Людмила Юріївна – головний спеціаліст управління ПФУ в Роменському районі
Відзнака Пенсійного фонду України
нагрудний знак «За заслуги»
І ступеня
2012
Машкіна Лілія Євгенівна – начальник головного управління
ІІ ступеня
2012
Зленко Тетяна Володимирівна – заступник начальника головного управління
Лещенко Світлана Олександрівна – головний спеціаліст управління в Сумському районі
ІІІ ступеня
2006
Макаренко Ольга Іванівна – перший заступник управління ПФУ в Білопільському районі
Щербак Микола Григорович – начальник управління ПФУ в Білопільському районі
2009
Савісько Олена Вікторівна – заступник начальника головного управління
Жупінська Людмила Олександрівна – головний спеціаліст управління ПФУ в Білопільському районі
2010
Лисенко Людмила Григорівна – начальник відділу виконання бюджету та звітності головного управління
Біленко Алла Григорівна – начальник управління ПФУ в м.Ромни
Масло Микола Дмитрович – начальник управління ПФУ в м.Охтирці
Перепадя Світлана Василівна – начальник юридичного відділу управління ПФУ в м.Шостці
Петін Іван Тимофійович – начальник управління ПФУ в Шосткинському районі
2011
Дегтяр Тетяна Миколаївна – заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів управління в м. Шостка
Калініна Любов Олексіївна – голова обкому профспілки працівників ПФУ в Сумській області
Баранов Микола Дмитрович – начальник управління в Сумському районі
Табаченко Валентина Іванівна – заступник начальника управління – начальник відділу з призначення пенсій управління в Білопільському районі
Сухонос Валентина Володимирівна – заступник начальника управління в м. Охтирці та Охтирському районі
Гонтаренко Людмила Іванівна – заступник начальника управління в м. Сумах
2012
Богославська Антоніна Іванівна – заступник начальника управління в Недригайлівському районі
Мороз Марина Василівна – начальник відділу надходження доходів головного управління
Хоменко Вікторія Олегівна – заступник начальника управління персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж головного управління
Гавриленко Тетяна Володимирівна – начальник управління фінансового забезпечення та організації виконання бюджету – головний бухгалтер головного управління
Фесенко Світлана Миколаївна – начальник відділу з виплати пенсій управління в м. Конотопі та Конотопському районі
2013
Волошко Валентина Іванівна – начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в м.Сумах
2014
Чечоткіна Г.алина Миколаївна – заступник начальника Недригайлівського об’єднаного управління
Тимошенко Тетяна Михайлівна – начальник відділу надходження, прогнозування платежів управління ПФУ в Недригайлівському районі
Горевий Андрій Володимирович – начальник юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в м.Сумах
2015
Майковська Валентина Іванівна – перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Сумах
Хілько Ганна Миколаївна – головний спеціаліст фінансово-економічного управління головного управління
Павленко Іван Сергійович – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Недригайлівського об’єднаного управління
Д’яченко Людмила Юріївна – головний спеціаліст відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах і та Роменському районі
Супруненко Ліна Павлівна – заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м.Шостці та Шосткинському районі
Лоцман Олена Іванівна – головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в м.Глухові та Глухівському районі
2016
Писарєва Юлія Григорівна – головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу організації правової роботи головного управління
2017
Колосова Олена Олександрівна – головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Буринського об’єднаного управління
2019
Лисенко Людмила Григорівна – начальник фінансово-економічного управління головного управління
Суховєєва Тетяна Миколаївна – начальник відділу з питань виплати пенсій № 4 управління з питань виплати пенсій головного управління
Нагрудний знак “Знак пошани Пенсійного фонду України”
2006
Макаренко Ольга Іванівна – начальник Білопільського відділу обслуговування громадян (сервісного центру)
2007
Панченко Світлана Олександрівна – головний спеціаліст відділу методології та організації роботи із застосуванняпенсійного законодавства
2009
Донець Ірина Іванівна – головний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсії №3
2010
Герасименко Олена Олександрівна – головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсії №2
2011
Біленко Алла Григорівга – начальник Роменського відділу обслуговування громадян (сервісного центру)
2013
Оксьом Олена Миколаївна – головний спеціаліст Лебединського відділу обслуговування громадян (сервісного центру)
Волошко Валентина Іванівна – провідний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсії №1
2014
Горевий Андрій Володимирович – начальник управління адміністративного забезпечення
2015
Д’яченко Людмила Юріївна – головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №5
Хілько Ганна Миколаївна – головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету
2016
Писарєва Юлія Григорівна – начальник управління адміністративного забезпечення
2018
Крівенцова Галина Іванівна – заступник начальника Південного об’єднаного управління
Доля Тетяна Василівна – головний спеціаліст відділу з питань призначеня, перерахунків та виплати пенсій Шосткинського об’єднаного управління
2019
Долгорука Тетяна Василівна – начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій управління застосування пенсійного законодавства головного управління
Суховєєва Тетяна Миколаївна – начальник відділу з питань виплати пенсій №4
Огреб Вікторія Вікторівна – начальник Південного об’єднаного управління
2020
Гонтаренко Людмила Іванівна – начальник відділу застосування пенсійного законодавства
Ємець Олександр Васильович – заступник начальника віділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр)
2021
Шевченко Марина Олегівна – начальник відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр)
Гречка Лариса Миколаївна – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр)
Валюх Вікторія Михайлівна – головний спеціаліст відділу перерахунків пенсій №2
Дубініна Олена Олексіївна – головний спеціаліст відділу організації та координації контрольно-перевірочної роботи
Почесна грамота Пенсійного фонду України
2002
Злеко Тетяна Володимирівна – начальник головного управління
Шелюк Наталія Миколаївна – начальник відділу обслуговування громадян №2
Плотницька Наталія Анатоліївна – головний спеціаліст відділу перерахунків пенсій №1
2004
Демченко Наталія Іванівна – заступник начальника головного управління
2005
Шпак Світлана Михайлівна – провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян №2
Ситник Анжела Рафаелівна – начальник відділу обслуговування громадян №4
Щетина Ірина Миколаївна – головний спеціаліст відділу опрацювання пенсійної документації
2007
Гречка Лариса Миколаївна – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №3
Доля Тетяна Василівна – головний спеціаліст відділу з питань відрахувань пенсій
2008
Ємець Олександр Васильович – заступник начальника відділу обслуговування громадян №3
Бабело Олена Василівна – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №5
Гонтаренко Людмила Іванівна – начальник відділу застосування пенсійного законодавства
2009
Біленко Алла Григорівна – начальник відділу обслуговування громадян №3
2010
Шилова Ірина Валеріївна – головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій
2013
Шеліхова Вікторів Володимирівна – відділ методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства
Гончаренко Валентина Яківна – головний спеціаліст відділу
Крикун Яна Миколаївна – головний спеціаліст відділу методології та звітності з виплати пенсій
2014
Шинкар Валентина Михайлівна – головний спеціаліст відділу перерахунків пенсій №1
2015
Ковальова Ірина Миколаївна – заступник начальника відділу обслуговування громадян №7
Крівенцова Галина Іванівна – начальник відділу призначення пенсій
Малофєєв Віктор Іванович – головний спеціаліст відділу опрацювання пенсійної документації
2016
Кайнова Олена Вікторівна – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян
Шевченко Марина Олегівна – начальник відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр)
2017
Крівенцова Галина Іванівна – начальник відділу призначення пенсій
Чирва Наталія Олександрівна – головний спеціаліст відділу з питань відрахувань пенсій
2018
Шелюк Наталія Миколаївна – начальник відділу обслуговування громадян №2
2019
Лебеденко Оксана Миколаївна – начальник відділу обслуговування громадян №5
Гепке Ірина Вікторівна – заступник начальника управління-начальник відділу методології та звітності з виплати пенсій
Куцомеля Наталія Іванівна – головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності
Бондарєва Оксана Володимирівна – головний спеціаліст відділу методології, інформаційно-аналітичного забезпечення та контролю за виконанням даних інформаційних систем та електронних реєстрів
Грицюк Інна Олександрівна – начальник управління контрольно-перевірочної роботи
2020
Майковська Валентина Іванівна – начальник управління обслуговування громадян
Заставенко Альона Юріївна – заступник начальника управління обслуговування громадян- начальник відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян
Корнієнко Зоя Степаніва – заступник начальника відділу обслуговування громадян №6
Макаренко Ольга Іванівна- начальник відділу обслуговування громадян №7
Стрижак Наталія Василівна – начальник відділу оцифрування документів та обробки данних
Єщенко Світлана Федорівна – начальник відділу перерахунків пенсій №1
Михайліченко Анна Петрівна – начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян
Кузьменко Тетяна Володимирівна – начальник відділу з ретроконверсії
Бабело Олена Василівна – провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр)
Деревянко Оксана Леонідівна – начальник фінансово-економічного управління
Буденна Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу методології та звітності з виплати пенсій
Кордунян Лариса Петрівна – головний спеціаліст відділу фінансового аудиту
Вечірко Наталія Анатоліївна – головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи
2021
Малишевська Валентина Михайлівна – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №1
Івко Світлана Миколаївна – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №2
Пилипенко Тетяна Петрівна – головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №3
Марєєва Алла Василівна- начальник відділу обслуговування громадян №8
Скиба Галина Степанівна – заступник начальника відділу формування електронних трудових книжок
Безверхий В’ячеслав Миколайович – головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок
Шматок Ірина Миколаївна – головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 1
Ситник Анжела Рафаелівна – начальник відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) управління обслуговування громадян
Подяка / Грамота Міністерства соціальної політики України
2016
Воробйова Ірина Володимирівна – начальник відділу з питань перерахунків пенсій № 5
2019
Шелюк Наталія Миколаївна – начальник Конотопського відділу обслуговування громадян (сервісного центру)
2020
Бабело Олена Василівна – провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр)