Пропустити навігацію

З турботою про людей похилого віку

Заступник начальника Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Богдан Дубчак зустрівся з мешканцями та працівниками геріатричного відділення с. Великі Бережці Кременецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час зустрічі фахівець пенсійної служби розповів літнім громадянам про пенсійне забезпечення. Детально пояснив порядок, що стосується виплати пенсій особам, які знаходяться на утриманні в держави та порядок перерахування коштів установі, де пенсіонери перебувають на повному державному забезпеченні.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері в режимі діалогу. Присутні мали можливість особисто проконсультуватися  щодо розміру пенсії, надбавок, доплат, перерахунку пенсії тощо.

 

Довідково: На обліку в Кременецькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області знаходиться 162  пенсіонери, які перебувають на повному державному забезпеченні, з них у відділенні стаціонарного догляду у с. Великі Бережці проживає 21 особа.Kremenets1 1024x576 - З турботою про людей похилого віку

 

Kremenets4 1024x576 - З турботою про людей похилого віку

background Layer 1