Тривають зустрічі з представниками територіальних громад та банківських установ щодо змін у виплаті пенсій з 1 вересня 2021 року
З метою виконання окремого доручення Голови правління Пенсійного фонду України Є. Капінуса № 5-ОД від 15.04.2021, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України” фахівці сервісних центрів Головного управління в Тернопільській області продовжують інформаційну роботу щодо зміни організації доставки та виплати пенсій з 1 вересня поточного року.
Так, спеціалісти Фонду провели робочі зустрічі з представниками АТ КБ “Приватбанк” та Філії – Тернопільське обласне управління АТ “Ощадбанк” у Товстенській, Великодедеркальській, Скориківській, Копичинецькій, Вишнівецькій, Борсуківській та Монастириській територіальних громадах.
У ході розмови визначили пріоритетні напрямки співпраці банків та установ Пенсійного фонду щодо виплати пенсій та грошових допомог громадянам Тернопільщини.