Пропустити навігацію

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «Б» – завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Пенсійного фонду України  в Тернопільській області

Додаток 3

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ Головного управління

Пенсійного фонду України

в Тернопільській області від

___ __________2021 року №___

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття посади державної служби

категорії «Б» – завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції

Головного управління Пенсійного фонду України

 в Тернопільській області

 

Загальні умови
Посадові обов’язки
1)           Розроблення заходів з питань запобігання корупційним правопорушенням, здійснення контролю за їх проведенням. Надання структурним підрозділам Головного управління, окремим працівникам роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства.

2)           Вжиття заходів щодо виявлення конфлікту інтересів та сприяння його усуненню, контроль за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, а також виявлення сприятливих ситуацій для вчинення корупційних правопорушень посадових та службових осіб Фонду в області, внесення начальникові Головного управління пропозиції щодо усунення таких ризиків.

3)           Моніторинг фактів своєчасності подання декларацій, їх перевірка на наявність конфлікту інтересів згідно з чинним законодавством. У разі виявлення в декларації арифметичних або логічних помилок, невідкладне  повідомлення про це відповідному суб’єкту декларування для подання ним письмового пояснення та/або виправленої декларації.

4)           Аналіз повідомлення щодо причетності працівників органу  до вчинення корупційних правопорушень, ведення обліку фактів (подій), які мають ознаки корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

5)           За рішенням начальника Головного управління інформувати в установленому порядку Пенсійний фонд України, правоохоронні органи про виявленні в ході аудиторських досліджень, інших контрольних заходів  порушення законодавства з ознаками шахрайства, марнотратства, зловживання службовим становищем, нецільове використання коштів Фонду та інші порушення фінансово-бюджетної дисципліни, які призвели до втрат чи збитків, корупційні правопорушення посадових чи службових осіб Фонду в області.

6)           За дорученням начальника Головного управління здійснення аналізу проєктів організаційно-розпорядчих документів, які розробляє Головне управління, з метою виявлення причин, що призводять або можуть призвести до вчинення корупційних правопорушень, запобігання фактам нецільового та неефективного використання коштів Фонду.

7)           У межах своїх повноважень – розгляд звернень, заяв та скарг, що надходять до Головного управління, прийом громадян; виконання інших завдань, визначених наказами Головного управління та дорученнями начальника Головного управління.

8)           Забезпечення захисту працівників, які повідомили про порушення Закону України «Про запобігання корупції», від застосування негативних заходів впливу з боку керівника або роботодавця відповідно до законодавства стосовно захисту викривачів.

9)           Дотримання вимог Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Пенсійному фонді України та його органах, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 28 березня 2017 року № 6-1 (зі змінами, внесеними постановою правління Пенсійного фонду України від 07 березня 2018 року № 7-1 «Про затвердження змін до Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Пенсійному фонді України та його органах»).

10)         Подання щоквартальних звітів за встановленою формою про вжиття заходів для протидії корупції та осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, сектору з питань запобігання та виявлення корупції Пенсійного фонду України.

Умови оплати праці посадовий оклад – 6300 грн;

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду безстроково
Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання 1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами);

2) резюме за формою згідно з додатком 2-1, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, визначеній в умовах конкурсу, та на керівних посадах (за наявності відповідних вимог);

3) заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Подача додатків до заяви не є обов’язковою.

 

Строк подання інформації – до 16:00 год.              24 травня 2021 року включно.

Додаткові (необов’язкові документи) заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби
Дата і час початку проведення тестування. Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) 26 травня 2021 року, початок о 10.00 год.

за адресою 46001, м. Тернопіль, майдан Волі, 3

(електронне тестування).

 

Учасникам конкурсу при собі необхідно мати паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Савка Галина Василівна

Сейнаші Марта Василівна

тел. (0352) 25 18 05, gu.ternopil@pfu.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги
1 Освіта вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра
2 Досвід роботи досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності
не менше двох років
3 Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4 Володіння іноземною мовою
Вимоги до компетентності
  Вимога Компоненти вимоги
1 Управління організацією роботи – чітке бачення цілі;

– ефективне управління ресурсами;

–  чітке планування реалізації;

–  ефективне формування та управління процесами

2 Якісне виконання поставлених завдань – чітке і точне формулювання мети, цілей і завдань службової діяльності;

– комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;

– розуміння змісту завдання і його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення

3 Командна робота та взаємодія – розуміння ваги свого внеску у загальний результат (структурного підрозділу/державного органу);

–  орієнтація на командний результат;

– готовність працювати в команді та сприяти колегам у їх професійній діяльності задля досягнення спільних цілей;

– відкритість в обміні інформацією

4 Наставництво персоналу – здатність навчати та передавати здобутий професійний досвід колегам;

– орієнтація на формування і розвиток професійних компетентностей колег;

– сприяння адаптації працівників в колективі

5 Відповідальність – усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур;

– усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень;

– здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати

  Професійні знання  
  Вимога Компоненти вимоги  
  1 Знання законодавства Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про запобігання корупції»

та іншого законодавства

 
  2 Знання законодавства у сфері Знання:

Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Пенсійному фонді України та його органах, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 28 березня 2017 року № 6-1 (зі змінами, внесеними постановою правління Пенсійного фонду України від 07 березня 2018 року № 7-1 «Про затвердження змін до Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Пенсійному фонді України та його органах»).

Указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, постанов правління Пенсійного фонду України, інших нормативно-правових актів з питань запобігання корупції.

 
             

 

 

background Layer 1