Пропустити навігацію

Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування під час зустрічей фахівців Головного управління із населенням Тернопільської області

Інформування громадян щодо актуальних змін у чинному пенсійному законодавстві – це першочергове завдання Фонду. Саме тому у рамках проведення консультаційно-інформаційних заходів фахівці Головного управління активно спілкуються із населенням Тернопільщини.

Працівники відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) в черговий раз провели зустрічі із населенням міст Кременця у Центрі культури і дозвілля Кременецької міської ради; Теребовлі у одному з відділень акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» та села Ласківці Теребовлянської територіальної громади у Центрі культури та дозвілля.

Фахівці Головного управління звернули увагу мешканців цих населених пунктів на можливість отримання пенсійних виплат через банківські установи. Вони повідомили, що саме такий спосіб отримання пенсійних виплат є зручним та відповідає сучасним тенденціям. Пенсіонер, який має банківський рахунок може зняти з нього будь-яку потрібну суму, а також без черг оплатити комунальні послуги.

Під час проведення заходів цікавою для більшості присутніх стала інформація щодо порядку виплати пенсії, зокрема, отримання її по дорученню.  Іноді бувають випадки, що через низку причин пенсіонер не має змоги особисто отримувати виплати, тому він може законно оформити довіреність на іншу людину. Головним в такому випадку є те, що він має  не забувати поновлювати заяву про виплату пенсії за довіреністю через кожний календарний рік з моменту початку дії такого документу.

Окрім того, працівники сервісних центрів ознайомили присутніх із послугами, які кожен може отримати через вебпортал Пенсійного фонду України. Вони наголосили присутнім, що найактуальнішими в електронному документообігу є електронні листки непрацездатності, які повноцінно запрацювали із 01 жовтня 2021 року. Відтепер не потрібно брати у сімейного лікаря паперові довідки та приносити їх роботодавцю адже дані про відкритий лікарняний можна отримати в особистому кабінеті вебпорталу Фонду або ж за допомогою мобільного додатку.

1 9 - Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування під час зустрічей фахівців Головного управління із населенням Тернопільської області

2 7 - Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування під час зустрічей фахівців Головного управління із населенням Тернопільської області

3 2 - Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування під час зустрічей фахівців Головного управління із населенням Тернопільської області

background Layer 1