Нарада в КП «Водоканал-сервіс»
В Гусятинському Комунальному підприємстві «Водоканал-сервіс» відбулася нарада з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму, яку провів Анатолій Боднар, головний спеціаліст відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління, з Оксаною Прийдун, головним бухгалтером КП «Водоканал-сервіс».
В ході проведеного заходу було обговорено необхідність постійної роботи з працівниками щодо вдосконалення діючої системи управління охороною праці на суб’єкті господарської діяльності, що є запорукою профілактики виникнення виробничого травматизму під час виробничого процесу.
Також наголошено на необхідності створення безпечних умов праці, дотримання вимог інструкцій з охорони праці, проведення навчання та перевірки знань, інструктажів з охорони праці та медичних оглядів працівникам, здійснення контролю за станом охорони праці, технічним станом обладнання і електроустановок та контролю за його безпечною експлуатацією тощо.
Особливу увагу спрямовано на недопущення нещасних випадків, які призводять до професійних захворювань та травматизму.
На завершення наради Анатолій Боднар поінформував про «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» та порядок здійснення страхових виплат при настанні нещасних випадків на виробництві органами Пенсійного фонду України.
