Пропустити навігацію

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365

              12 травня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 року №335 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016р. №365”, якою внесені зміни до Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування. У звязку з цим, органи Пенсійного фонду України призначають (відновлюють) виплату пенсій на підставі рішення Комісії з місяця, в якому надійшла заява внутрішньо переміщеної особи. Суми пенсійних виплат, які не виплачені за минулий період, обліковуються та виплачуватимуться на умовах окремого порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.

             Крім того, змінено технологічний механізм проведення верифікації отримувачів пенсійних виплат з числа внутрішньо переміщених осіб. Таким чином, можливі зміни в строках виготовлення виплатних документів з травня поточного року.

             Відповідно до статті 47 Закону України “Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування ” пенсії виплачуються щомісяця в строк не пізніше 25 числа місяця за який виплачується пенсія. Виплата належних коштів здійснюється у встановлені законодавством терміни.

background Layer 1