Пропустити навігацію

Про залежність майбутньої пенсії від легального заробітку та сплачених страхових внесків інформують громадян в Тульчинському центрі зайнятості

10 серпня 2018 року фахівці Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду провели чергову зустріч для осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

 

Так, заступник начальника управління Алла Авраменко ознайомила присутніх із основними положеннями Закону України № 2148-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, зокрема, щодо вимог до страхового стажу. Також пояснила залежність розміру пенсії від страхового стажу та сплачених страхових внесків, розповіла про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового пенсійного страхування та ознайомила присутніх з можливостями і перевагами дистанційного отримання електронних послуг за допомогою  Веб-порталу Пенсійного фонду України.

 

Наталя Афанащенко, заступник начальника фінансово-економічного відділу Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду,  надала роз’яснення щодо необхідності дотримання вимог законодавства про працю, зокрема, про неприпустимість використання найманої робочої сили без оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати «в конвертах».

 

Наприкінці зустрічі фахівці Фонду надали всім присутнім кваліфіковані відповіді на хвилюючі питання та розповсюдили інформаційні буклети на пенсійну тематику.

 

 

20180813 Tulchyn rtsz IMG 5313 - Про залежність майбутньої пенсії від легального заробітку та сплачених страхових внесків інформують громадян в Тульчинському центрі зайнятості

 

20180813 Tulchyn rtsz IMG 5311 - Про залежність майбутньої пенсії від легального заробітку та сплачених страхових внесків інформують громадян в Тульчинському центрі зайнятості

background Layer 1