Бухгалтерам обласної та райдержадміністрацій роз’яснили пенсійне законодавство
Понад 80 бухгалтерів обласної та районних державних адміністрацій отримали фахові роз’яснення з пенсійних питань під час короткострокового семінару, який відбувся сьогодні, 28 лютого 2019 року, на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Тематичне заняття для учасників заходу провела начальник відділу контролю правильності призначення пенсій головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Наталія Яворська. Фахівець Фонду детально зупинилася на змінах в пенсійному законодавстві, акцентувала увагу на залежності майбутніх пенсійних виплат від розміру заробітної плати та страхового стажу.
Крім того, ознайомила з послугами Веб-порталу Пенсійного фонду України, зокрема, з функціональними можливостями електронного Кабінету страхувальника (роботодавця) та порядку реєстрації в ньому.