Результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад. 2018-2020 роки
3.04.2020
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 |
ПФУ 05.03.2020.260 |
головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) (робоче місце – м.Вінниця) Управління обслуговування громадян – 1 шт. од. |
Бульба Ірина Сергіївна | 7 | Переможець конкурсу |
2 | ПФУ 05.03.2020.256 |
головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) (робоче місце – м.Вінниця) Управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. | Б’ялківська Світлана Анатоліївна | 8 | Переможець конкурсу
|
3 | ПФУ 05.03.2020.258 |
головний спеціаліст – юрисконсульт Відділу організації правової роботи (робоче місце – м.Вінниця) Юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. | Пилипишина Ірина Ігорівна | 8 | Переможець конкурсу
|
4 | ПФУ 05.03.2020.259 |
головний спеціаліст – юрисконсульт Відділу організації правової роботи (робоче місце – м.Вінниця) Юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. | Шевченко Юлія Володимирівна | 9 | Переможець конкурсу
|
20.03.2020
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посади державної служби
Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
ПФУ
28.02.2020.255 |
головний спеціаліст Відділу з питань виплати пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян (робоче місце – м.Вінниця) Управління з питань виплати пенсій, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. | Резник Тетяна Степанівна | 9 | Переможець конкурсу |
02.03.2020
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посади державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
ФУ
13.02.2020.155 |
головний спеціаліст Відділу контрольно-перевірочної роботи №1 (робоче місце – м.Вінниця) Управління контрольно-перевірочної роботи – 3 шт. од. | Вовченко Людмила Дмитрівна | 10 | Переможець конкурсу |
Гудевич Наталія Вікторівна |
10 |
Переможець конкурсу | ||
Дорошенко Наталія Ігорівна | 010 | Переможець конкурсу |
05.02.2020
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
Порядковий номер | Посада | Кандидат |
Загальна кількість балів
|
Примітка |
№ФУ22.01.2020.17 | головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) (робоче місце –м.Вінниця) управління обслуговування громадян, на період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами основного працівника – 1 шт. од | Семененко Артем Анатолійович | 9 | Переможець конкурсу |
27.01.2020
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
Порядковий номер | Посада | Кандидат |
Загальна кількість балів
|
Примітка |
ФУ15.01.2020.10 | головний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсій №5 (робоче місце – м.Жмеринка) управління застосування пенсійного законодавства, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. | Носенко Крістіна Олегівна | 6 | Переможець конкурсу |
27.12.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | зз905 | головний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсій №2, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника, управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Вінниця) – 1 шт. од. | Коваль Ірина Володимирівна | 9,25 | Переможець конкурсу
|
Карпенко Єлизавета Іванівна | 5,00 | ||||
2 | зз906 | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №4, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника, управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Шаргород) – 1 шт. од. | Гриньова Юлія Сергіївна | 7,17 | Переможець конкурсу
|
3 | зз907 | головний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсій №3, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника, управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Вінниця) – 1 шт. од. | Бакута Наталя Павлівна | 6,75 | Переможець конкурсу
|
Карпенко Єлизавета Іванівна | 5,00 | ||||
4 | зз908 | головний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсій №4, управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Гайсин) – 1 шт. од. | Войтенко Інна Василівна | 8,92 | Переможець конкурсу
|
5 | зз909 | головний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсій №5, управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Жмеринка) – 1 шт. од.
|
Гнатишина Ірина Павлівна | 8,25 | Переможець конкурсу
|
6 | зз910 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Вінниця) – 1 шт. од. | Коваль Тетяна Олегівна | 8,25 | Переможець конкурсу
|
Федоренко Наталія Михайлівна | 7,42 | ||||
Ткачова Надія Андріївна | 6,92 | ||||
Новицький Владлен Михайлович | 5,58 | ||||
Кисляк Тетяна Іванівна | 5,00 | ||||
7 | ту1010 | головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 2 шт.од. (робоче місце – м. Вінниця) | Плотнікова Ольга Геннадіївна | 9,91 | Переможець конкурсу
|
12.11.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 19295 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (р.м.- м.Вінниця) – 1 шт. од. | Мокій Євгенія Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
|
Редколєс Алла Іванівна | 9,78 | ||||
Новодворська Олена Віталіївна | 8,22 | ||||
2 | 19296 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (р.м.- м.Вінниця) – 1 шт. од. | Теплий Ілля Євгенович | 9,56 | Переможець конкурсу
|
3 | 19297 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (р.м.- м.Вінниця) – 1 шт. од. | Авілова Марина Махамаджанівна | 10 | Переможець конкурсу
|
Штаюнда Катерина Олександрівна | 9,22 | ||||
Котюк Вікторія Петрівна | 9 | ||||
Столярик Валентин Григорович | 8,56 | ||||
4 | 19298 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (р.м.- м.Вінниця) – 1 шт. од. | Рудик Валентина Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
Кисляк Тетяна Іванівна | 5,11 | ||||
5 | 19299 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (р.м.- м.Вінниця) – 1 шт. од. | Мельник Андрій Вікторович | 10 | Переможець конкурсу
|
Кисляк Тетяна Іванівна | 5,11 | ||||
6 | 19300 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (р.м.- м.Вінниця) – 1 шт. од. | Білик Яна Олексіївна | 8,78 | Переможець конкурсу
|
Кисляк Тетяна Іванівна | 5,11 | ||||
7 | 19301 | головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт.од. (робоче місце – м. Вінниця) | Левицька Наталя Сергіївна | 9 | Переможець конкурсу
|
8 | 19302 | головний спеціаліст відділу з питань призначення пенсій управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мазур Ольга Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
|
Тушевська Любов Григорівна | 9 | ||||
Новодворська Олена Віталіївна | 6,56 | ||||
9 | 19303 | головний спеціаліст відділу з питань призначення пенсій управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Відсутність визначених конкурсною комісією кандидатур | ||
10 | 19304 | головний спеціаліста відділу з питань перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од., на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника, (робоче місце – м. Жмеринка) | Кандидати для участі у конкурсі відсутні
|
||
11 | 19306 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (р.м.- м.Вінниця) – 1 шт. од. | Василишена Олена Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
Кисляк Тетяна Іванівна | 5,11 |
07.10.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
Дата оголошення конкурсу |
1 | 161801 | начальник відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Карабіньовська Ганна Андріївна | 21 | Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній |
10.09.2019 |
2 | 161802 | заступник начальника відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мудрак Руслан Олександрович | 22 | Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній |
10.09.2019 |
3 | 161803 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
10.09.2019 | ||
4 | 161804 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Колесник Юлія Пилипівна | 10 | Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній |
10.09.2019 |
5 | 161805 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мусієнко Людмила Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
6 | 161805 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Чоботар Олександр Анатолійович | 6 | другий за результатами конкурсу кандидат | 10.09.2019 |
7 | 161806 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
10.09.2019 | ||
8 | 161807 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -5) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Татур Олена Леонідівна | 9 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
9 | 161807 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -5) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Семенюк Оксана Михайлівна | 5,40 | другий за результатами конкурсу кандидат | 10.09.2019 |
10 | 161808 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -6) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Скічко Віктор Сергійович | 9 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
11 | 161808 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -6) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Абдуллаєв Алі Натіг огли | 6 | другий за результатами конкурсу | 10.09.2019 |
12 | 161809 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -7) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мазур Вероніка Василівна | 9 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
13 | 161809 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -7) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Левицька Яна Русланівна | 5,4 | другий за результатами конкурсу | 10.09.2019 |
14 | 161810 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -8) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Самарська Ірина Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
15 | 161810 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -8) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гетьман Іванна Юріївна | 6,40 | другий за результатами конкурсу | 10.09.2019 |
16 | 161811 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -9) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
10.09.2019 | ||
17 | 161812 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -10) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Віговська Маріанна Володимирівна | 6 | Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат не визначений |
10.09.2019 |
18 | 161813 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -11) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Омельянчик Анна Олександрівна | 9 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
19 | 161813 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -11) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Криклива Олена Євгеніївна | 6,10 | Другий за результатами конкурсу кандидат | 10.09.2019 |
20 | 161814 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -12) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу
не визначений |
10.09.2019 | ||
21 | 161815 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -13) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Терьохіна Ганна Миколаївна | 9 | Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат не визначений |
10.09.2019 |
22 | 161816 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -14) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дмитрієнко Лілія Вікторівна | 8,80 | Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат не визначений |
10.09.2019 |
23 | 161817 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -15) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Лащук Алла Анатоліївна | 9 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
24 | 161817 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -15) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Пастухова Алла Василівна | 7,10 | Другий за результатами конкурсу кандидат | 10.09.2019 |
25 | 161818 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -16) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Петрик Тетяна Анатоліївна | 9 | Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат не визначений |
10.09.2019 |
26 | 161819 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -17) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Галицька Юлія Олександрівна | 9 | Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат не визначений |
10.09.2019 |
27 | 161820 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -18) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Крижанівська Марина Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
28 | 161820 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -18) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Слободянюк Яніна Миколаївна | 6,50 | Другий за результатами конкурсу кандидат | 10.09.2019 |
29 | 161821 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -19) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Прилипко Валентина Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
30 | 161821 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -19) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Борисенко Юлія Григорівна | 7,40 | Другий за результатами конкурсу кандидат | 10.09.2019 |
31 | 161822 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -20) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Коржус Марина Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
10.09.2019 |
32 | 161822 | головний спеціаліст відділу з ретроконверсії управління застосування пенсійного законодавства (А -20) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Фурман Дар’я Володимирівна | 8,22 | Другий за результатами конкурсу кандидат | 10.09.2019 |
04.10.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
Дата оголошення конкурсу |
1 | 161998 | Головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу відсутній | 11.09.2019 |
19.09.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
Дата оголошення конкурсу |
1 | 160068 | начальник відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу відсутній | 29.08.2019 | ||
2 | 160069 | головний спеціаліст загального відділу управління адміністративного забезпечення – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Бурлак Тетяна Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
29.08.2019 |
06.09.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
Дата оголошення конкурсу |
1 | 158671 | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Вихрист Олег Володимирович | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.08.2019 |
2 | 158672 | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (А-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Присяжний Олександр Леонтійович | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.08.2019 |
03.09.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
Дата оголошення конкурсу |
1 | 157445 | головного спеціаліста відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений | 08.08.2019 | ||
2 | 157446 | головного спеціаліста відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян (А-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений | 08.08.2019 | ||
3 | 157447 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Фролова Юлія Олександрівна | 9,67 | Переможець конкурсу
|
08.08.2019 |
4 | 157447 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Галай Наталя Едуардівна | 8,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 08.08.2019 |
5 | 157448 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Б-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Моркот Ірина Богданівна | 9,33 | Переможець конкурсу
|
08.08.2019 |
6 | 157448 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Б-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дубровіна Лілія Олександрівна | 9 | другий за результатами конкурсу кандидат | 08.08.2019 |
7 | 157449 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 5 управління застосування пенсійного законодавства, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (В-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Циганова Оксана Миколаївна | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
08.08.2019 |
8 | 157450 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 5 управління застосування пенсійного законодавства, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (В-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Діхтяр Олена Дмитрівна | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
08.08.2019 |
23.08.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 156207 | заступника начальника відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Прилуцька Світлана Василівна | 18,88 | Переможець конкурсу
|
31.07.2019 |
2 | 156207 | заступника начальника відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Карабіньовська Ганна Андріївна | 14,50 | другий за результатами конкурсу кандидат | 31.07.2019 |
3 | 156208 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) управління обслуговування громадян (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Давиденко Тетяна Юліївна | 9,75 | Переможець конкурсу
|
31.07.2019 |
4 | 156208 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) управління обслуговування громадян (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Стецюк Оксана Володимирівна | 8,63 | другий за результатами конкурсу кандидат | 31.07.2019 |
5 | 156209 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Карпенко Наталія Володимирівна | 8,75 | Переможець конкурсу
|
31.07.2019 |
6 | 156209 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Стецюк Оксана Володимирівна | 8,63 | другий за результатами конкурсу кандидат | 31.07.2019 |
7 | 156210 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян (В-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Голоскевич Вікторія Вячиславівна | 9,88 | Переможець конкурсу
|
31.07.2019 |
8 | 156210 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян (В-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Подоляк Аліса Миколаївна | 6,5 | другий за результатами конкурсу кандидат | 31.07.2019 |
9 | 156211 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян (В-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Римар Ірина Олександрівна | 9,63 |
Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній )
|
31.07.2019 |
10 | 156212 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян (В-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Коломієць Юлія Олексіївна | 9,75 | Переможець конкурсу
|
31.07.2019 |
11 | 156212 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян (В-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Сауляк Інна Анатоліївна | 9,63 | другий за результатами конкурсу кандидат | 31.07.2019 |
12 | 156213 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Г-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Шевчук Інна Анатоліївна | 9,63 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній )
|
31.07.2019 |
13 | 156214 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Г-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дигас Світлана Іванівна | 9,38 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній )
|
31.07.2019 |
14 | 156215 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісного центру) управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Г-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Бобкова Анна Віталіївна | 9,63 |
Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній )
|
31.07.2019 |
09.08.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада |
Кандидат |
Загальна кількість балів |
Примітка |
Дата оголошення конкурсу |
1 | 154907 | Заступник начальника відділу виконання бюджету та бюджетно – фінансової звітності фінансово – економічного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Варшко Єлизавета Миколаївна | 20 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.07.2019 |
30.07.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер |
Посада |
Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 152932 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово – економічного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
05.07.2019 | ||
2 | 152933 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово – економічного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
05.07.2019 |
25.07.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 151794 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 управління застосування пенсійного законодавства – 1шт. одиниця (роб. місце м. Вінниця) | Романчук Валерія Валентинівна | 21 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
27.06.2019 |
2 | 151795 | головний спеціаліст відділу контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. одиниця (роб. місце м. Вінниця) | Морквишена Наталія Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
|
27.06.2019 |
3 | 151795 | головний спеціаліст відділу контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. одиниця (роб. місце м. Вінниця) | Сауляк Інна Анатоліївна | 9 |
другий за результатами конкурсу кандидат |
27.06.2019 |
22.07.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів |
Примітка |
Дата оголошення конкурсу |
1 | 151681 | заступник начальника загального відділу управління адміністративного забезпечення – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Петрук Наталя Вячеславівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній ) |
26.06.2019 |
2 | 151682 | заступник начальника відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Коломієць Олена Станіславівна | 20 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній) |
26.06.2019 |
3 | 151683 | начальник Барського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | Мокляк Алла Миколаївна | 17 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній) |
26.06.2019 |
4 | 151684 | головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Вітвіцька Олена Михайлівна | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній ) |
26.06.2019 |
5 | 151685 | головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (А-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) |
переможець конкурсу не визначений
|
26.06.2019 | ||
6 | 151686 | головний спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (А-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Розній Марина Федорівна | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній ) |
26.06.2019 |
7 | 151687 | головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (А-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) |
переможець конкурсу не визначений
|
26.06.2019 | ||
8 | 151688 | головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) |
переможець конкурсу не визначений
|
26.06.2019 | ||
9 | 151689 | головний спеціаліст Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (Б-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) |
переможець конкурсу не визначений
|
26.06.2019 | ||
10 | 151690 | головний спеціаліст Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Полякова Альона Анатоліївна | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній) |
26.06.2019 |
11 | 151691 | головний спеціаліст Могилів – Подільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Муровані – Курилівці) | Вудвуд Олександр Степанович | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами кандидат відсутній ) |
26.06.2019 |
18.07.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 151430 | головний спеціаліст – юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Балік Олеся Миколаївна |
9 |
Переможець конкурсу
|
25.06.2019 |
2 | 151431 | головний спеціаліст – юрисконсульт відділу організації правової роботи юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Грабар Аліна Сергіївна |
8 |
Переможець конкурсу
|
25.06.2019 |
3 | 151431 | головний спеціаліст – юрисконсульт відділу організації правової роботи юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Панасюк Вікторія Вікторівна |
7 |
другий за результатами конкурсу кандидат |
20.06.2019 |
4 | 151432 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організації правової роботи юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника (А-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | переможець конкурсу не визначений
|
25.06.2019 | ||
5 | 151433 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організації правової роботи юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | переможець конкурсу не визначений
|
25.06.2019 |
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 150964 | заступник начальника відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів-Подільський) | Теодорович Наталя Іванівна | 22 | Переможець конкурсу
|
20.06.2019 |
2 | 150965 | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мануйленко Людмила Юріївна | 10 | Переможець конкурсу
|
20.06.2019 |
3 | 150965 | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дефан Леся Олександрівна | 8 |
другий за результатами конкурсу кандидат |
20.06.2019 |
4 | 150966 | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Ліщишина Людмила Миколаївна | 9 | Переможець конкурсу
|
20.06.2019 |
5 | 150966 | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Поляк Наталія Олександрівна | 8,9 | другий за результатами конкурсу кандидат | 20.06.2019 |
6 | 150967 | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів-Подільський) | Чернишова Валентина Вікторівна | 8,60 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
20.06.2019 |
7 | 150968 | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Костенко Таїса Леонідівна | 8,30 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
20.06.2019 |
10.06.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 146016 | начальника Тиврівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | Боднар Тетяна Леонідівна | 19 | Переможець конкурсу,
другий за результатами конкурсу кандидат не визначений
|
17.05.2019 |
2 | 146017 | головного спеціаліста – юрисконсульта сектору договірної роботи юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Малик Яна Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу | 17.05.2019 |
3 | 146017 | головного спеціаліста – юрисконсульта сектору договірної роботи юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Загоруйко Тетяна Вікторівна | 9,82 | другий за результатами конкурсу кандидат | 17.05.2019 |
4 | 146018 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організації правової роботи юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гарник Анатолій Вікторович | 10 | Переможець конкурсу
|
17.05.2019 |
5 | 146018 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організації правової роботи юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Сердюк Тетяна Василівна | 9,82 | другий за результатами конкурсу кандидат | 17.05.2019 |
6 | 146019 | головного спеціаліста відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу
не визначений |
17.05.2019 | ||
7 | 146020 | головного спеціаліста відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів – 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Горпинюк Михайло Юрійович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.05.2019 |
30.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
Дата оголошення конкурсу |
1 | 143025 | начальника відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Бородій Евеліна Геннадіївна | 22 | Переможець конкурсу
|
02.05.2019 |
2 | 143025 | начальника відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Колесник Оксана Іванівна | 19 | другий за результатами конкурсу кандидат | 02.05.2019 |
3 | 140026 | заступника начальника відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Цимбалюк Галина Сергіївна | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
4 | 143027 | головного спеціаліста відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Чорнолуцька Юлія Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
02.05.2019 |
5 | 143027 | головного спеціаліста відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дмитренко Оксана Петрівна | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 02.05.2019 |
6 | 143028 | головного спеціаліста відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом (А-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Швець Наталя Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
7 | 143029 | головного спеціаліста відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом (А-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гоменюк Марина Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
8 | 143030 | головного спеціаліста відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом (А-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Ляшко Тетяна Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
9 | 143031 | головного спеціаліста відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів – Подільський) | Пустовіт Олена Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
10 | 143032 | головного спеціаліста відділу планування та обліку персоналу управління по роботі з персоналом (Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Веренько Антоніна Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу
|
02.05.2019 |
11 | 143032 | головного спеціаліста відділу планування та обліку персоналу управління по роботі з персоналом (Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дмитренко Оксана Петрівна | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 02.05.2019 |
12 | 143033 | головного спеціаліста відділу планування та обліку персоналу управління по роботі з персоналом (Б-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мадяр Ганна Леонідівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
02.05.2019 |
13 | 143034 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Герасимова Ольга Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
02.05.2019 |
14 | 143035 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Вербицька Тетяна Андріївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
02.05.2019 |
15 | 143036 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Крижопіль) | Гора Ольга Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
02.05.2019 |
16 | 143037 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів – Подільський) | Гоцуляк Руслан Михайлович | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
02.05.2019 |
17 | 143038 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тростянець) | Савченко Жанна Василівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
02.05.2019 |
18 | 143039 | головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організації правової роботи юридичного управління, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
02.05.2019 | ||
19 | 143040 | головного спеціаліста відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства (В-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Кухар Ольга Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
20 | 143041 | головного спеціаліста відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства (В-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
02.05.2019 | ||
21 | 143042 | головного спеціаліста відділу контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення управління застосування пенсійного законодавства (Г-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Когаль Оксана Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
22 | 143043 | головного спеціаліста відділу контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення управління застосування пенсійного законодавства (Г-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Безолюк Ярослава Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
23 | 143044 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово – економічного управління – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Томашевська Діана Олегівна | 8,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
02.05.2019 |
29.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Кандидат | Посада | Загальна кількість балів | Примітка | Порядковий номер | Дата оголошення конкурсу |
1 | Кирик Людмила Дмитрівна | головного спеціаліста Барського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (А–1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | 9 | Переможець конкурсу
|
142262 | 25.04.2019 |
2 | Походзей Ірина Вікторівна | головного спеціаліста Барського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (А–1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | 8 | другий за результатами конкурсу кандидат | 142262 | 25.04.2019 |
3 | Мокляк Алла Миколаївна | головного спеціаліста Барського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (А–2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | 10 | Переможець конкурсу
|
142263 | 25.04.2019 |
4 | Стадній Ірина Юріївна | головного спеціаліста Барського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (А–2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | 9,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 142263 | 25.04.2019 |
5 | Декалюк Альона Миколаївна | головного спеціаліста Барського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (А–3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | 8,44 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142264 | 25.04.2019 |
6 | Кононюк Наталія Вікторівна | головного спеціаліста Бершадського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Б–1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142265 | 25.04.2019 |
7 | Козір Юлія Іванівна | головного спеціаліста Бершадського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Б–2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142266 | 25.04.2019 |
8 | Терінчик Алла Володимирівна | головного спеціаліста Бершадського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Б–3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142267 | 25.04.2019 |
9 | Войчишена Олена Анатоліївна | головного спеціаліста Бершадського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Б–4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142268 | 25.04.2019 |
10 | Гоцюк Галина Михайлівна | головного спеціаліста Бершадського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Б–5) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142269 | 25.04.2019 |
11 | Матяш Наталія Василівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142270 | 25.04.2019 |
12 | Рудь Тетяна Леонідівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142271 | 25.04.2019 |
13 | Гончарук Юлія Анатоліївна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142272 | 25.04.2019 |
14 | Діденко Валентина Дмитрівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142273 | 25.04.2019 |
15 | Лемешкіна Наталія Вікторівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–5) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142274 | 25.04.2019 |
16 | Шушкова Олена Іванівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–6) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142275 | 25.04.2019 |
17 | Танасієнко Інесса Дмитріївна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–7) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142276 | 25.04.2019 |
18 | Головняк Майя Василівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–8) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142277 | 25.04.2019 |
19 | Святецька Тетяна Василівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–9) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142278 | 25.04.2019 |
20 | Лиса Лілія Леонідівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–10) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142279 | 25.04.2019 |
21 | Мотрук Ольга Валентинівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–11) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142280 | 25.04.2019 |
22 | Вострухова Ніна Михайлівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–12) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
|
142281 | 25.04.2019 |
23 | Гаврилюк Ірина Миколаївна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–12) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 142281 | 25.04.2019 |
24 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–13) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений | 142282 | 25.04.2019 | ||
25 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (В–14) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений | 142283 | 25.04.2019 | ||
26 | Лисенко Наталія Володимирівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142284 | 25.04.2019 |
27 | Гарник Наталя Петрівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142285 | 25.04.2019 |
28 | Демидюк Тетяна Іванівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142286 | 25.04.2019 |
29 | Гребенюк Наталія Іванівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 9,56 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142287 | 25.04.2019 |
30 | Ковбасюк Анастасія Миколаївна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–5) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142288 | 25.04.2019 |
31 | Ковальчук Емма Василівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–6) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 9,56 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142289 | 25.04.2019 |
32 | Комборот Ірина Петрівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–7) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142290 | 25.04.2019 |
33 | Чабан Алла Віталіївна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–8) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142291 | 25.04.2019 |
34 | Собчук Оксана Володимирівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–9) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142292 | 25.04.2019 |
35 | Шумер Юлія Сергіївна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–10) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142293 | 25.04.2019 |
36 | Слободянюк Інна Юріївна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–11) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142294 | 25.04.2019 |
37 | Карпенко Альона Вікторівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–12) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142295 | 25.04.2019 |
38 | Карбовська Валентина Василівна | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–13) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142296 | 25.04.2019 |
39 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–14) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений | 142297 | 25.04.2019 | ||
40 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–15) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений | 142298 | 2504.2019 | ||
41 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–16) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений | 142299 | 25.04.2019 | ||
42 | головного спеціаліста Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Г–17) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений | 142300 | 25.04.2019 | ||
43 | Бондаренко Світлана Володимирівна | головного спеціаліста Гайсинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Д–1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142301 | 25.04.2019 |
44 | Грабовський Петро Павлович | головного спеціаліста Гайсинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Д–2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142302 | 25.04.2019 |
45 | Шеремета Оксана Іллівна | головного спеціаліста Гайсинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Д–3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | 8,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142303 | 25.04.2019 |
46 | головного спеціаліста Гайсинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Д–4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Переможець не визначений | 142304 | 25.04.2019 | ||
47 | головного спеціаліста Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Е–1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Переможець конкурсу не визначений
|
142305 | 25.04.2019 | ||
48 | Любчак Олена Сергіївна | головного спеціаліста Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Е–2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142306 | 25.04.2019 |
49 | Калкатин Інна Миколаївна | головного спеціаліста Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Е–3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142307 | 25.04.2019 |
50 | Кузнєцова Світлана Вікторівна | головного спеціаліста Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Е–4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142308 | 25.04.2019 |
51 | Сагайдачна Світлана Володимирівна | головного спеціаліста Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Е–5) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142309 | 25.04.2019 |
52 | Усенко Лілія Василівна | головного спеціаліста Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Е–6) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142310 | 25.04.2019 |
53 | Герасимчук Олена Андріївна | головного спеціаліста Іллінецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Ж–1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Іллінці) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142311 | 25.04.2019 |
54 | Ящук Ганна Анатоліївна | головного спеціаліста Іллінецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Ж–2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Іллінці) | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142312 | 25.04.2019 |
55 | Степанюк Оксана Анатоліївна | головного спеціаліста Іллінецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Ж–3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Іллінці) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142313 | 25.04.2019 |
56 | Губаль Інна Петрівна | головного спеціаліста Калинівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (З-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142314 | |
57 | Сінько Наталія Василівна | головного спеціаліста Калинівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (З-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142315 | 25.04.2019 |
58 | головного спеціаліста Калинівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (З-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Переможець не визначений | 142316 | 25.04.2019 | ||
59 | Орловська Олена Володимирівна | головного спеціаліста Козятинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (И-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142317 | 25.04.2019 |
60 | головного спеціаліста Козятинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (И-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Переможець конкурсу не визначений
|
142318 | 25.04.2019 | ||
61 | Вознюк Юлія Павлівна | головного спеціаліста Козятинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (И-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142319 | 25.04.2019 |
62 | Іванова Марина Франківна | головного спеціаліста Козятинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян, на період відпустки для догляду за дитино основного працівника (И-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142320 | 25.04.2019 |
63 | Настасяк Ярослав Богданович | головного спеціаліста Крижопільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (І-1) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Крижопіль) | 9,56 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142321 | 25.04.2019 |
64 | Коломієць Тетяна Михайлівна | головного спеціаліста Крижопільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (І-2) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Піщанка) | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142322 | 25.04.2019 |
65 | Безпалько Тетяна Олександрівна | головного спеціаліста Ладижинського сектору обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Ладижин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142323 | 25.04.2019 |
66 | Бессарабець Оксана Антонівна | головного спеціаліста Липовецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Й-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Липовець) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142324 | 25.04.2019 |
67 | Кравчук Роман Миколайович | головного спеціаліста Липовецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Й-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Липовець) | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142325 | 25.04.2019 |
68 | головного спеціаліста Липовецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Й-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Липовець) | Переможець не визначений | 142326 | |||
69 | Макогон Олена Анатоліїна | головного спеціаліста Літинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (К-1) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142327 | 25.04.2019 |
70 | Головащенко Людмила Василівна | головного спеціаліста Літинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (К-2) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142328 | 25.04.2019 |
71 | Кухарець Анатолій Володимирович | головного спеціаліста Літинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (К-3) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142329 | 25.04.2019 |
72 | Гудзь Юлія Петрівна | головного спеціаліста Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Л-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів–Подільський) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142330 | 25.04.2019 |
73 | Московчук Леся Андріївна | головного спеціаліста Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Л-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів–Подільський) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142331 | 25.04.2019 |
74 | Мельник Ірина Вікторівна | головного спеціаліста Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Л-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів–Подільський) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142332 | 25.04.2019 |
75 | Ніколаєнко Наталя Казимирівна | головного спеціаліста Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Л-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів–Подільський) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142333 | 25.04.2019 |
76 | Огороднік Антоніна Дмитрівна | головного спеціаліста Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Л-5) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Муровані Курилівці) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142334 | 25.04.2019 |
77 | головного спеціаліста Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Л-6) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Муровані Курилівці) | Переможець не визначений | 142335 | 25.04.2019 | ||
78 | Скирська Світлана Володимирівна | головного спеціаліста Немирівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (М-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142336 | 25.04.2019 |
79 | Гнасько Ольга Олександрівна | головного спеціаліста Немирівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (М-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142337 | 25.04.2019 |
80 | Ловчицька Віта Павлівна | головного спеціаліста Немирівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (М-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | 9,44 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142338 | 25.04.2019 |
81 | головного спеціаліста Немирівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (М-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Переможець конкурсу не визначений
|
142339 | 25.04.2019 | ||
82 | Ходак Тетяна Василівна | головного спеціаліста Оратівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Н-1) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Оратів) | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142340 | 25.04.2019 |
83 | Прокопчук Світлана Русланівна | головного спеціаліста Оратівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Н-2) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Оратів) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142341 | 25.04.2019 |
84 | Левчик Валентина Дмитрівна | головного спеціаліста Оратівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Н-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Погребище) | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142342 | 25.04.2019 |
85 | Калінська Світлана Анатолївна | головного спеціаліста Оратівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Н-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Погребище) | 9 | Переможець конкурсу
|
142343 | 25.04.2019 |
86 | Линник Людмила Петрівна | головного спеціаліста Оратівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Н-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Погребище) | 8,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 142343 | 25.04.2019 |
87 | Кучерява Валентина Олексіївна | головного спеціаліста Теплицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Теплик) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142344 | 25.04.2019 |
88 | Салямон Галина Віталіївна | головного спеціаліста Тиврівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (О-1) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142345 | 25.04.2019 |
89 | Наконечний Микола Степанович | головного спеціаліста Тиврівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (О-2) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142346 | 25.04.2019 |
90 | Мельник Галина Павлівна | головного спеціаліста Томашпільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (П-1) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Томашпіль) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142347 | 25.04.2019 |
91 | Васильченко Оксана Дмитрівна | головного спеціаліста Томашпільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (П-2) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Томашпіль) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142348 | 25.04.2019 |
92 | головного спеціаліста Томашпільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (П-3) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Томашпіль) | Переможець не визначений | 142349 | 25.04.2019 | ||
93 | Вороніна Тетяна Сергіївна | головного спеціаліста Тростянецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Р-1) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тростянець) | 10 | Переможець конкурсу
|
142350 | 25.04.2019 |
94 | Мазур Дарія Олександрівна | головного спеціаліста Тростянецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Р-1) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тростянець) | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 142350 | 25.04.2019 |
95 | Гуменна Олена Олександрівна | головного спеціаліста Тростянецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Р-2) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тростянець) | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142351 | 25.04.2019 |
96 | головного спеціаліста Тростянецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Р-3) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тростянець) | Переможець не визначений | 142352 | 25.04.2019 | ||
97 | Філіпова Інна Василівна | головного спеціаліста Тульчинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (С-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142353 | 25.04.2019 |
98 | Поліщук Лілія Іванівна | головного спеціаліста Тульчинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (С-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142354 | 25.04.2019 |
99 | Боса Галина Іванівна | головного спеціаліста Тульчинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (С-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142355 | 25.04.2019 |
100 | Ворожбит Ніна Михайлівна | головного спеціаліста Тульчинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (С-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142356 | 25.04.2019 |
101 | Лукашук Наталка Петрівна | головного спеціаліста Тульчинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (С-5) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142357 | 25.04.2019 |
102 | Рибак Оксана Анатоліївна | головного спеціаліста Хмільницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Т-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | 10 | Переможець конкурсу
|
142358 | 25.04.2019 |
103 | Шмаль Олександр Геннадійович | головного спеціаліста Хмільницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Т-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат
|
142358 | 25.04.2019 |
104 | Поян Ольга Вікторівна | головного спеціаліста Хмільницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Т-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142359 | 25.04.2019 |
105 | Павловська Марина Володимирівна | головного спеціаліста Хмільницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Т-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142360 | 25.04.2019 |
106 | Велічко Світлана Миколаївна | головного спеціаліста Хмільницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Т-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142361 | 25.04.2019 |
107 | Антонюк Людмила Леонідівна | головного спеціаліста Чернівецького сектору обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чернівці) | 10 | Переможець конкурсу
|
142362 | 25.04.2019 |
108 | Манеляк Наталія Іванівна | головного спеціаліста Чернівецького сектору обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чернівці) | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 142362 | 25.04.2019 |
109 | Зеленська Мирослава Миколаївна | головного спеціаліста Чечельницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (У-1) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чечельник) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142363 | 25.04.2019 |
110 | Корчака Надія Олександрівна | головного спеціаліста Чечельницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (У-2) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чечельник) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142364 | 25.04.2019 |
111 | Снігурська Вікторія Іванівна | головного спеціаліста Шаргородського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Ф-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142365 | 25.04.2019 |
112 | Яворенко Вікторія Віталіївна | головного спеціаліста Шаргородського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Ф-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | 8,56 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142366 | 25.04.2019 |
113 | головного спеціаліста Шаргородського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Ф-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Переможець не визначений | 142367 | 25.04.2019 | ||
114 | Гереш Людмила Петрівна | головного спеціаліста Шаргородського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Ф-4) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142368 | 25.04.2019 |
115 | Бурдейна Наталія Миколаївна | головного спеціаліста Ямпільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Х-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142369 | 25.04.2019 |
116 | Семенюк Ірина Василівна | головного спеціаліста Ямпільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Х-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
142370 | 25.04.2019 |
117 | Венгер Олена Олегівна | головного спеціаліста Ямпільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Х-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | 10 | Переможець конкурсу
|
142371 | 25.04.2019 |
118 | Мартинюк Олександр Михайлович | головного спеціаліста Ямпільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (Х-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 142371 | 25.04.2019 |
29.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 141664 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Григоренко Ольга Вільямівна | 10 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
2 | 141664 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Столяр Наталія Павлівна | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
3 | 141665 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-2)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Бельбас Олена Василівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
4 | 141666 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Зелінська Людмила Аліківна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
5 | 141667 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Блажієвський Сергій Володимирович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
23.04.2019 |
6 | 141668 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Шевченко Валентина Вацлавівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
7 | 141669 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Власюк Наталія Анатоліївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
8 | 141670 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Кабалик Тетяна Володимирівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
9 | 141671 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Байша Ксенія Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
10 | 141672 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Завальнюк Валентина Олексіївна | 8,56 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
11 | 141673 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Головчак Наталія Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
12 | 141674 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Грибанова Олена Василівна | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
13 | 141675 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Тузбайя Ірина Гамлетівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
14 | 141676 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Безбіда Тетяна Миколаївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
15 | 141677 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Завадинська Юлія Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
16 | 141677 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Цопа Ольга Миколаївна | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
17 | 141678 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мороз Аліна Валеріївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
23.04.2019 |
18 | 141679 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Табун Аня Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
19 | 141679 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Тарасова Зінаїда Станіславівна | 6 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
20 | 141680 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Стащенко Ала Олексіївна | 10 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
21 | 141680 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Василишина Надія Олександрівна | 9 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
22 | 141681 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-13)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гаврилюк Олена Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
23 | 141682 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-14)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Козак Ірина Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
24 | 141683 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів – Подільський) | Король Лариса Миколаївна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
25 | 141684 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів – Подільський) | Чернишова Ірина Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
26 | 141684 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів – Подільський) | Мельник Любов Василівна | 9,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
27 | 141685 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів – Подільський) | Гоменюк Олена Павлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
28 | 141686 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-4)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Муровані – Курилівці) | Яцько Юлія Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
29 | 141687 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-5)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Муровані – Курилівці) | Цикалюк Інна Іванівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
30 | 141688 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-6)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чернівці) | Братчук Наталія Вікторівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
31 | 141689 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-7)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чернівці) | Перекоринська Лідія Йосипівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
23.04.2019 |
32 | 141690 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Гулько Лариса Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
23.04.2019 |
33 | 141691 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Фурман Галина Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
34 | 141691 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Гриньова Юлія Сергіївна | 9,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
35 | 141692 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Остра Юлія Федорівна | 9 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
36 | 141692 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Томчук Жанна Валентинівна | 7 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
37 | 141693 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Островська Лариса Олексіївна | 10 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
38 | 141693 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (В-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Трачук Леся Миколаївна | 9,67 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
39 | 141694 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | Маковєєва Віра Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
40 | 141695 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | Мойсеєнко – Пелешко Алла Володимирівна | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
2304.2019 |
41 | 141696 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | Стародуб Олена Василівна | 10 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
42 | 141696 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | Соловей Ольга Сергіївна | 9,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
43 | 141697 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Рябчук Світлана Дмитрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
44 | 141698 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Хмельницька Людмила Юріївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
45 | 141699 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Білоус Альона Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
46 | 141700 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-7)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Томашпіль) | Нікітюк Наталя Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
47 | 141701 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-8)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Томашпіль) | Богородіченко Олена Василівна | 9,78 | Переможець конкурсу
|
23.04.2019 |
48 | 141701 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-8)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Томашпіль) | Олійник Валентина Федорівна | 9,44 | другий за результатами конкурсу кандидат | 23.04.2019 |
49 | 141702 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Качановська Наталія Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
50 | 141703 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Торопчин Володимир Гнатович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
51 | 141704 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Бакума Світлана Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
52 | 141705 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Г-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Білик Тетяна Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
53 | 141706 | головного спеціаліста відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій (Д-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Чернопещук Наталія Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
54 | 141707 | головного спеціаліста відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій (Д-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Фалінська Оксана Миколаївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
55 | 141708 | головного спеціаліста відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій (Д-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гурін Наталія Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
56 | 141709 | головного спеціаліста відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій (Д-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Ловска Ірина Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
57 | 141710 | головного спеціаліста відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій (Д-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Василенко Юлія Володимирівна | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
58 | 141711 | головного спеціаліста відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій (Д-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Сіташ Аліна Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
2304.2019 |
59 | 141712 | головного спеціаліста відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій, на період відпустки для догляду за дитино основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Ставицька Наталя Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23.04.2019 |
24.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 140761 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Хоменко Наталія Степанівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
2 | 140762 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Будяк Тетяна Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
3 | 140763 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мацко Людмила Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
4 | 140764 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Чорний Євгеній Олександрович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
5 | 140765 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Пачос Олена Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
6 | 140765 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Задачина Галина Андріївна | 9,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
7 | 140766 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Куник Лариса Андріївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
8 | 140767 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Нечай Тетяна Валеріївна | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
9 | 140768 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гончарук Олена Петрівна | 9,89 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
10 | 140769 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мар’ян Наталя Анатоліївна | 5 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
11 | 140770 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Толста Вікторія Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
12 | 140770 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гусак Ольга Олександрівна | 6 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
13 | 140771 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Кухар Ольга Олександрівна | 9 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
14 | 140771 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Маріновська Ольга Вікторівна | 8,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
15 | 140772 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Рожок Надія Андріївна | 10 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
16 | 140772 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гаврилюк Лілія Анатоліївна | 9,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
17 | 140773 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №1 управління з питань виплати пенсій (А-13)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Носальська Тетяна Вікторівна | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
22.04.2019 |
18 | 140774 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №2 управління з питань виплати пенсій (Б-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | Білоус Віта Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
19 | 140775 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Заколодна Леся Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
20 | 140776 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Ільченко Людмила Леонідівна | 9,78 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
21 | 140776 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Калініченко Тетяна Андріївна | 9 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
22 | 140777 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Баранюк Софія Вікторівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
23 | 140778 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Сметанська Світлана Миколаївна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
24 | 140779 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Резнік Лілія Анатоліївна | 6,44 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
25 | 140780 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Пугач Людмила Прокопівна | 8,44 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
26 | 140781 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-7)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Теплик) | Ільченко Світлана Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
27 | 140782 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-8)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Теплик) | Марценюк Інна Василівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
28 | 140783 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-9)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тростянець) | Микуш Наталія Валентинівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
29 | 140784 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-10)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тростянець) | Хриплива Оксана Анатоліївна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
30 | 140785 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-11)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чечельник) | Менкаль Людмила Володимирівна | 9 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
31 | 140785 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-11)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чечельник) | Гончарук Тамара Степанівна | 8,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
32 | 140786 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Ладижин) | Галицька Валентина Юріївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
33 | 140787 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-13)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Ладижин) | Кравчук Валентина Дмитрівна | 9 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
34 | 140787 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій (В-13)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Ладижин) | Гнилянська Людмила Василівна | 8,56 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
35 | 140788 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Мамет Наталя Юріївна | 9,44 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
36 | 140789 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Веренько Лариса Василівна | 9,67 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
37 | 140789 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Вітвіцька Тетяна Володимирівна | 7,44 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
38 | 140790 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Гніца Алла Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
39 | 140791 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Бесараба Ольга Григорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
40 | 140792 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Мандзюк Наталія Григорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
41 | 140793 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | Мазурець Тетяна Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
42 | 140794 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | Мельник Юрій Анатолійович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
43 | 140795 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій (Г-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | Мельник Світлана Іванівна | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
44 | 140796 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-1)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Калинівка) | Крот Людмила Борисівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
45 | 140797 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-2)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Калинівка) | Тищенко Ліна Миколаївна | 9,89 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
46 | 140798 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-3)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Калинівка) | Козак Катерина Вікторівна | 9,89 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
47 | 140799 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-4)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Калинівка) | Вовк Тетяна Іванівна | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
48 | 140800 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-5)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Іллінці) | Кирилюк Оксана Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
49 | 140800 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-5)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Іллінці) | Бондар Наталія Юріївна | 6 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
50 | 140801 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-6)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Іллінці) | Паламарчук Тетяна Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
51 | 140802 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-7)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Козятин) | Дмитрук Наталія Григорівна | 10 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
52 | 140802 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-7)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Козятин) | Климова Тетяна Іванівна | 5,38 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
53 | 140803 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-8)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Козятин) | Нужна Ірина Іванівна | 9,89 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
54 | 140803 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-8)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Козятин) | Вознюк Юлія Павлівна | 9,78 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
55 | 140804 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-9)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Козятин) | Кедись Ольга Василівна | 9 | Переможець конкурсу
|
22.04.2019 |
56 | 140804 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-9)– 1 шт. од. (робоче місце -м. Козятин) | Грабінська Марія Петрівна | 8,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 22.04.2019 |
57 | 140805 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Липовець) | Юрчак Леся Миколаївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
58 | 140806 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Липовець) | Андреєва Галина Степанівна | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
59 | 140807 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Липовець) | Ковальчук Світлана Леонідівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
60 | 140808 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-13)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Оратів) | Кириленко Людмила Миколаївна | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
61 | 140809 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-14)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Оратів) | Демченко Яна Миколаївна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
62 | 140810 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №5 управління з питань виплати пенсій (Д-15)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Погребище) | Сайдак Олеся Іванівна | 9,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
63 | 140811 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Е-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Крижопіль) | Осадча Надія Віталіївна | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
64 | 140812 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Е-2)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Крижопіль) | Рабець Яна Сергіївна | 8,78 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
65 | 140813 | головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій №6 управління з питань виплати пенсій (Е-3)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Піщанка) | Кроча Евгена Федорівна | 8,44 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22.04.2019 |
23.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 140416 | начальника Барського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бар) | Переможець конкурсу не визначений | 19.04.2019 | ||
2 | 140417 | начальника Калинівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Клюс Наталія Іванівна | 17 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
3 | 140418 | начальника Козятинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Осьмірко Наталія Валентинівна | 17 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
4 | 140419 | начальника Липовецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Липовець) | Майданюк Микола Іванович | 12 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
5 | 140420 | начальника Літинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Дмитренко Григорій Дмитрович | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
6 | 140421 | начальника Немирівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Кравенський Валерій Вікторович | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
7 | 140422 | начальника Оратівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Оратів) | Мовчан Світлана Василівна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
8 | 140423 | заступника начальника Бершадського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Жорняк Вікторія Василівна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
9 | 140424 | заступника начальника Вінницького відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Шайдаюк Ірина Валеріївна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
10 | 140425 | заступника начальника Вінницького відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Скорік Тетяна Валентинівна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
11 | 140426 | заступника начальника Гайсинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Іванова Олена Федорівна | 14,89 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
12 | 140427 | заступника начальника Жмеринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Піщенко Олена Юріївна | 18,44 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
13 | 140428 | заступника начальника Іллінецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Іллінці) | Абрамович Вікторія Олександрівна
|
20 | Переможець конкурсу
|
19.04.2019 |
14 | 140428 | заступника начальника Іллінецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Іллінці) | Герасимчук Олена Андріївна | 19,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 19.04.2019 |
15 | 140429 | заступника начальника Калинівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Коваль Оксана Степанівна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
16 | 140430 | заступника начальника Немирівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Сагайдак Людмила Ігорівна | 20 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
17 | 140431 | заступника начальника Оратівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Погребище) | Смальчук Олена Петрівна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
19.04.2019 |
18 | 140432 | заступника начальника Тульчинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Горобець Антоніна Петрівна | 17 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
19 | 140433 | заступника начальника Хмільницького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Загородній Віктор Михайлович | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
20 | 140434 | заступника начальника Шаргородського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Політрава Тетяна Петрівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
21 | 140435 | завідувача Ладижинського сектору обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – м. Ладижин) | Столбова Алла Вячеславівна | 20 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
22 | 140436 | завідувача Чернівецького сектору обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чернівці) | Гончарук Людмила Степанівна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19.04.2019 |
20.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 140106 | заступника начальника відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Швець Антоніна Миколаївна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
2 | 140107 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Бойко Маріна Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
3 | 140108 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Богутенко Юлія Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
4 | 140109 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Каліта Вікторія Юріївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
5 | 140110 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дрозд Ольга Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
6 | 140111 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Вільгота Лариса Федорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
7 | 140112 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Ревенко Оксана Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
8 | 140113 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Антонішина Оксана Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
9 | 140114 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Марухно Альона Григорівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
10 | 140115 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Проценко Оксана Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
11 | 140116 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гунєвич Світлана Федорівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
12 | 140117 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Ванжула Наталія Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
13 | 140118 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Семенюк Аліна Василівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
14 | 140119 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-13)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Біляк Світлана Федорівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
15 | 140120 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-14)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Юрченко Ніна Володимирівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
16 | 140121 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-15)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мельник Олена Дмитрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
17 | 140122 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-16)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
18.04.2019 | ||
18 | 140123 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-17)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гонтюк Світлана Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
19 | 140124 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (А-18)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Тарасюк Юлія Григорівна | 5 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
20 | 140125 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Чепа Вікторія Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
21 | 140126 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Якуніна Олена Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
22 | 140127 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Кушнірук Марина Борисівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
23 | 140128 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Побережська Алла Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
24 | 140129 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Кривда Олена Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
25 | 140130 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Грищук Вікторія Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
26 | 140131 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Ковальова Наталія Валентинівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
27 | 140132 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Москалюк Олена Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
28 | 140133 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Цимбалюк Наталія Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
29 | 140134 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мельник Альона Володимирівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
30 | 140135 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Коробова Аліна Володимирівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
31 | 140136 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
18.04.2019 | ||
32 | 140137 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-13)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Посівнич Юлія Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
33 | 140138 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-14)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Матвєєва Ірина Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
34 | 140139 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-15)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Навроцька Вікторія Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
35 | 140140 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-16)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Накарвацька Анжеліка Назарівна | 5 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
36 | 140141 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-17)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Білько Лілія Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
37 | 140142 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-18)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений | 18.04.2019 | ||
38 | 140143 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-19)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Колесник Тетяна Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18.04.2019 |
39 | 140144 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-20)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Вавришина Антоніна Дмитрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
18.04.2019 |
40 | 140144 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-20)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Мардан Галина Павлівна | 9 | другий за результатами конкурсу кандидат | 18.04.2019 |
41 | 140145 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (Б-20)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений | 18.04.2019 |
16.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка | Дата оголошення конкурсу |
1 | 139757 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Семенюк Валентина Василівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
2 | 139758 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Шелковенко Любов Григорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
3 | 139859 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
17.04.2019 | ||
4 | 139760 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Пащенко Юлія Петрівна | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
5 | 139761 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Супрун Леся Іванівна | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
6 | 139762 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Кравчук Дарія Григрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
7 | 139763 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Паращук Наталя Ігорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
8 | 139764 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Кугот Анна Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
9 | 139765 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (А-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Голдинська Ірина Іванівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
10 | 139766 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Руденкова Тетяна Леонідівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
11 | 139767 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Шарандак Зоя Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
12 | 139768 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Головатюк Світлана Павлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
13 | 139769 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Бегер Ольга Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
14 | 139770 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Бровко Вікторія Валеріївна | 9,67 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
15 | 139771 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Олексієва Наталія Володимирівна | 9,56 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
16 | 139772 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Сухомлін Олена Миколаївна | 9,56 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
17 | 139773 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Носарівська Ольга Сергіївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
18 | 139774 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-9)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Теплик) | Панчоха Людмила Володимирівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
19 | 139775 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (Б-10)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Теплик) | Лантух Наталія Григорівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
20 | 139776 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 управління застосування пенсійного законодавства (В-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | Олексюк Наталія Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
21 | 139777 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 управління застосування пенсійного законодавства (В-2)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | Хутько Тетяна Андріївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
22 | 139778 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 управління застосування пенсійного законодавства (В-3)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | Нариженко Людмила Василівна | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
23 | 139779 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 управління застосування пенсійного законодавства (В-4)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | Прокопович Олена Олександрівна | 9,56 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
24 | 139780 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Г-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Амосьонок Тетяна Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
25 | 139781 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Г-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Федорова Вікторія Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
26 | 139782 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Г-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Ярмоленко Катерина Ігорівна | 8 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
27 | 139783 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Г-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Яценко Світлана Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
28 | 139784 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Г-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Шейкін Сергій Олексійович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
29 | 139785 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Г-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Кравцуненко Світлана Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
30 | 139786 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Г-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Трач Інна Володимирівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
31 | 139787 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Г-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Нагірняк Олена Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
32 | 139788 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Тяжлова Олена Афанасіївна
|
10 | Переможець конкурсу
|
17.04.2019 |
33 | 139788 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Хома Сергій Васильович | 9 |
другий за результатами конкурсу кандидат відсутній |
17.04.2019 |
34 | 139789 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Чернова Наталія Борисівна
|
10 | Переможець конкурсу
|
17.04.2019 |
35 | 139789 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Гуменюк Валентина Францівна | 9,89 |
другий за результатами конкурсу кандидат |
17.04.2019 |
36 | 139790 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Марченко Наталія Миколаївна | 5 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
37 | 139791 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Швед Ольга Іванівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
38 | 139792 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Мулярчук Тетяна Олексіївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
39 | 139793 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Переможець конкурсу не визначений
|
17.04.2019 | ||
40 | 139794 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Вінярська Олеся Вікторівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
41 | 139795 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-8)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Мальченко Анна Гнатівна | 10 | Переможець конкурсу
|
17.04.2019 |
42 | 139795 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-8)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Садковська Ірина Петрівна | 6 |
другий за результатами конкурсу кандидат |
17.04.2019 |
43 | 139796 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-9)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Поляруш Ірина Олегівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
44 | 139797 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (Д-10)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Чернятинська Наталія Станіславівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17.04.2019 |
13.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 138391 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (А-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Кліщук Тетяна Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
2 | 138392 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (А-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Козак Федір Анатолійович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
3 | 138393 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (А-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Семенець Анна Богданівна | 10 | Переможець конкурсу
|
4 | 138393 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (А-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Зублевська Валентина Олександрівна | 9,91 | другий за результатами конкурсу кандидат |
5 | 138394 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (А-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Петрук Оксана Феліксівна
|
10 | Переможець конкурсу
|
6 | 138394 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (А-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Гилюк Людмила Василівна | 9,64 | другий за результатами конкурсу кандидат |
7 | 138395 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (А-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Браніцька Тетяна Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
|
8 | 138395 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (А-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Луців Яніна Віталіївна | 9,91 | другий за результатами конкурсу кандидат |
9 | 138396 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Слєба Тетяна Миколаївна
|
10 | Переможець конкурсу
|
10 | 138396 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Собчук Оксана Володимирівна | 9,09 | другий за результатами конкурсу кандидат |
11 | 138397 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Мельник Інна Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
|
12 | 138397 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Фицик Наталія Юріївна | 9,91 | другий за результатами конкурсу кандидат |
13 | 138398 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Висоцька Інна Олексіївна | 10 | Переможець конкурсу
|
14 | 138398 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Островська Юлія Михайлівна | 8,91 | другий за результатами конкурсу кандидат |
15 | 138398 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Іванова Марина Франківна
|
6 | |
16 | 138399 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Кесарчук Оксана Сергіївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17 | 138400 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Дулецька Алла Василівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18 | 138401 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Мархайчук Ольга Петрівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19 | 138402 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (Б-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Єршова Галина Олександрівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
20 | 138403 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Москаленко Наталя Євгеніївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
21 | 138404 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Єременко Світлана Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22 | 138405 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Расенко Ірина Іванівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23 | 138406 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Козак Катерина Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
24 | 138407 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Кужедим Валентина Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
25 | 138408 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Грузінська Віта Валеріївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
26 | 138409 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Налужна Вікторія Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
|
27 | 138409 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Сокровищук Наталя Миколаївна
|
9,91 | другий за результатами конкурсу кандидат |
28 | 138409 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Чернишова Валентина Вікторівна | 8,45 | |
29 | 138410 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-8)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Муровані-Курилівці) | Мельничук Валентина Миколаївна | 9,64 | Переможець конкурсу
|
31 | 138410 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-8)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Муровані-Курилівці) | Біжко Тетяна Іванівна
|
9 | другий за результатами конкурсу кандидат |
32 | 138411 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-9)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Чернівці) | Володовська Ганна Францівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
32 | 138412 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-10)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Чернівці) | Юнаш Наталія Віталіївна | 9 | Переможець конкурсу
|
33 | 138412 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства (В-10)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Чернівці) | Карбовська Валентина Василівна | 8,55 | другий за результатами конкурсу кандидат відсутній |
34 | 138413 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №12 управління застосування пенсійного законодавства (Г-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Немирів) | Мельник Галина Євгеніївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
35 | 138414 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №12 управління застосування пенсійного законодавства (Г-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Немирів) | Цвігун Тамара Вікторівна | 8,27 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
36 | 138415 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №12 управління застосування пенсійного законодавства (Г-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Немирів) | Перетяжко Тетяна Михайлівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
37 | 138416 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №12 управління застосування пенсійного законодавства (Г-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Немирів) | Безрученко Оксана Сергіївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
38 | 138417 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №12 управління застосування пенсійного законодавства (Г-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Немирів) | Ляшенко Інна Анатоліївна | 8,55 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
39 | 138418 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №15 управління застосування пенсійного законодавства (Д-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Томашпіль) | Трач Олена Семенівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
40 | 138419 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №15 управління застосування пенсійного законодавства (Д-2)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Томашпіль) | Созанська Валентина Павлівна | 9,55 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
41 | 138420 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №15 управління застосування пенсійного законодавства (Д-3)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Томашпіль) | Матохіна Людмила Володимирівна | 9,55 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
42 | 138421 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Е-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Крижопіль) | Гурак Валентина Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
43 | 138422 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Е-2)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Крижопіль) | Доленко Галина Іванівна | 8,55 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
44 | 138423 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №19 управління застосування пенсійного законодавства (Ж-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Шаргород) | Мартинюк Світлана Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
45 | 138424 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №19 управління застосування пенсійного законодавства (Ж-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Шаргород) | Заграй Галина Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
46 | 138425 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №19 управління застосування пенсійного законодавства (Ж-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Шаргород) | Желізняк Наталія Олександрівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
47 | 138426 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №19 управління застосування пенсійного законодавства (Ж-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Шаргород) | Кушнір Людмила Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
48 | 138427 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №19 управління застосування пенсійного законодавства (Ж-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Шаргород) | Бажанова Наталія Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
|
49 | 138427 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №19 управління застосування пенсійного законодавства (Ж-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Шаргород) | Берещук Лілія Дмитрівна
|
9,55 | другий за результатами конкурсу кандидат |
50 | 138428 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №20 управління застосування пенсійного законодавства (З-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Ямпіль) | Свирида Наталя Вікторівна | 9,64 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
51 | 138429 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №20 управління застосування пенсійного законодавства (З-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Ямпіль) | Дурба Марія Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
52 | 138430 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №20 управління застосування пенсійного законодавства (З-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Ямпіль) | Асаула Вадим Миколайович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
53 | 138430 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №20 управління застосування пенсійного законодавства (З-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Ямпіль) | Бакланова Тетяна Василівна | 8,45 |
10.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 137426 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Березовська Людмила Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
2 | 137427 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Манзій Наталія Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
3 | 137428 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Богаченко Наталія Андріївна | 5 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
4 | 137429 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Білокінь Людмила Миколаївна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
5 | 137430 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Дзюбенко Тетяна Вікторівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
6 | 137431 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Єфіменко Людмила Василівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
7 | 137432 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Пецкова Настасія Іванівна | 5 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній |
8 | 137433 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Заїка Ольга Олегівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
9 | 137434 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-9)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чечельник) | Рубановська Майя Іванівна | 7 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
10 | 137435 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (А-10)– 1 шт. од. (робоче місце – смт. Чечельник) | Остапчук Тетяна Володимирівна | 7 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
11 | 137436 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Блажко Оксана Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу |
12 | 137436 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Галінська Леся В’ячеславівна | 9,82 | Другий за результатами конкурсу кандидат |
13 | 137437 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Оленчук Юлія Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
14 | 137438 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Казьмір Наталія Григорівна | 9,82 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
15 | 137439 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Степанова Ольга Іванівна | 8,82 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
16 | 137440 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Коваль Валентина Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
17 | 137441 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Стахміч Лілія Леонідівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
18 | 137442 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-7)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Маковейчук Ірина Григорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
19 | 137443 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-8)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Скрипник Ольга Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
20 | 137444 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-9)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Неприлюк Марія Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
21 | 137445 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-10)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Бар) | Схабовська Наталія Леонідівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
22 | 137446 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-11)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Бар) | Мазур Інна Володимирівна | 9,82 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
23 | 137447 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-12)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Бар) | Школьнік Любов Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
24 | 137448 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-13)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Бар) | Цибульська Ірина Едуардівна | 8,09 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
25 | 137449 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (Б-14)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Бар) | Кушнір Галина Миколаївна | 8,64 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
26 | 137450 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства (В-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Іллінці) | Пасько Олена Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
27 | 137451 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства (В-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Іллінці) | Масненька Людмила Максимівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
28 | 137452 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства (Г-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Липовець) | Дмитрук Оксана Миколаївна | 9,91 | Другий за результатами конкурсу кандидат |
29 | 137452 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства (Г-1)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Липовець) | Мітьолкіна Ольга Олексіївна | 10 | Переможець конкурсу |
30 | 137453 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства (Г-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Липовець) | Лотоцька Інна Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу |
31 | 137453 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства (Г-2)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Липовець) | Шмигун Ганна Анатоліївна | 9 | Другий за результатами конкурсу кандидат |
32 | 137454 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства (Г-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Липовець) | Карпенчук Інна Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу |
33 | 137454 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства (Г-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Липовець) | Чигур Галина Борисівна | 9 | Другий за результатами конкурсу кандидат |
34 | 137455 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №13 управління застосування пенсійного законодавства (Д-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Оратів) | Атаманська Любов Дмитрівна | 9,55 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
35 | 137456 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №13 управління застосування пенсійного законодавства (Д-2)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Оратів) | Вівсяна Олена Леонідівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
36 | 137457 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №13 управління застосування пенсійного законодавства (Д-3)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Погребище) | Харчук Світлана Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
37 | 137458 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №13 управління застосування пенсійного законодавства (Д-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Погребище) | Плахтій Галина Іванівна | 8,82 |
Переможець конкурсу
|
38 | 137458 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №13 управління застосування пенсійного законодавства (Д-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Погребище) | Линник Людмила Петрівна | 7 |
Другий за результатами конкурсу кандидат |
39 | 137459 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства (Е-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Тростянець) | Горбань Жанна Григорівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
40 | 137460 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства (Е-2)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Тростянець) | Дідур Ольга Борисівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
41 | 137461 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства (Е-3)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Тростянець) | Смакогуз Олена Григорівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
42 | 137462 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства (Е-4)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Ладижин) | Гнатюк Олена Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
43 | 137463 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства (Е-5)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Ладижин) | Духненко Яна Сергіївна | 7 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
44 | 137464 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства (Е-6)– 1 шт. од. (робоче місце – м.Ладижин) | Кошляк Олена Валеріївна | 7 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
45 | 137465 | головного спеціаліста відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (Ж-1)– 1 шт. од. (робоче місце – смт.Піщанка) | Рукіцька Тетяна Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
06.05.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Порядковий номер | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 135978 | заступник начальника відділу внутрішнього аудиту – 1 шт. од., (робоче місце – м. Вінниця) | Сіташ Сергій Дмитрович | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
2 | 135979 | завідувач сектору договірної роботи юридичного управління – 1 шт. од., (робоче місце – м. Вінниця) | Шевченко Лілія Темурівна | 22 | Переможець конкурсу
|
3 | 135979 | завідувач сектору договірної роботи юридичного управління – 1 шт. од., (робоче місце – м. Вінниця) | Загоруйко Тетяна Вікторівна | 21,2 | другий за результатами конкурсу кандидат
|
4 | 135980 | головний спеціаліст – юрисконсульт сектору договірної роботи юридичного управління – 1 шт. од., (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений | ||
5 | 135981 | головний спеціаліст відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Москалюк Валентина Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
6 | 135982 | головний спеціаліст відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян (А-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Любарець Ірина Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
7 | 135983 | головний спеціаліст відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян (А-3) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дробик Тетяна Володимирівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
8 | 135984 | головний спеціаліст відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян
(Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) |
Письменна Антоніна Віталіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
9 | 135985 | головний спеціаліст відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян
(Б-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) |
Ткачук Владислав Вячеславович | 10 | Переможець конкурсу
|
10 | 135985 | головний спеціаліст відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян
(Б-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) |
Сорока Вікторія Леонідівна | 8,5 | другий за результатами конкурсу кандидат
|
11 | 135986 | головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи №1 управління контрольно-перевірочної роботи – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець конкурсу не визначений
|
||
12 | 135987 | головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи №2 управління контрольно-перевірочної роботи – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Літин) | Кириленко Людмила Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
13 | 135988 | головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи №6 управління контрольно-перевірочної роботи – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Бойко Наталія Станіславівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
14 | 135989 | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління, на період відпустки для догляду за дитино основного працівника – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Пелешенко Наталія Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
26.04.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Номер на сайті НАДС |
Посада |
Кандидат |
Загальна кількість балів |
Примітка |
1 | 134329 | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 1 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Вінниця) | Садовська Інна Володимирівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
2 | 134330 | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Вінниця) | Франкевич Євгеній Андрійович | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
3 | 134331 | Заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Вінниця) | Кулагіна Лариса Володимирівна | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
4 | 134332 | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Калинівка) | Лихогляд Інна Іванівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
5 | 134333 | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 6 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Липовець) | Кононюк Алла Василівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
6 | 134334 | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 7 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Могилів-Подільський) | Слюсар Олена Михайлівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
7 | 134335 | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Немирів) | Лашко Леся Миколаївна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
8 | 134336 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 1 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (А-1) (робоче місце –м. Вінниця) | Павленко Тетяна Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу
Переможець конкурсу (другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
9 | 134337 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 1 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (А-2) (робоче місце –м. Вінниця) | Склярова Наталія Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
10 | 134338 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-1) (робоче місце –м. Вінниця) | Бойко Наталія Янівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
11 | 134339 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-2) (робоче місце –м. Вінниця) | Корнієнко Дмитро Михайлович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
12 | 134340 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-3) (робоче місце –м. Вінниця) | Гуцуляк Людмила Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
13 | 134341 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-4) (робоче місце –м. Вінниця) | Коротинська Ольга Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
14 | 134342 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-5) (робоче місце –м. Вінниця) | Палькевич Майя Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
15 | 134343 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-6) (робоче місце –м. Вінниця) | Савіцький Володимир Олександрович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
16 | 134344 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-7) (робоче місце –м. Вінниця) | Тісецька Галина Ігорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
17 | 134345 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-8) (робоче місце – м. Вінниця) | Галяс Тетяна Василівна | 10 | Переможець конкурсу
|
18 | 134345 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-8) (робоче місце – м. Вінниця) | Беліченко Ганна Вячеславівна | 9,64 | другий за результатами конкурсу кандидатом
|
19 | 134346 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-9) (робоче місце – м. Вінниця) | Швець Ольга Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
20 | 134347 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-10) (робоче місце – м. Вінниця) | Килимнюк Олена Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
21 | 134348 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-11) (робоче місце – м. Вінниця) | Даниленко Альона Олександрівна | 6 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
22 | 134349 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-12) (робоче місце – смт.Літин) | Росса Наталія Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
23 | 134351 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-14) (робоче місце – смт.Піщанка) | Гончарук Віталій Вікторович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
24 | 134352 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-15) (робоче місце – м. Вінниця) | Скорук Алла Григорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
25 | 134353 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-16) (робоче місце – м.Бершадь) | Горбатюк Оксана Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
26 | 134354 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-17) (робоче місце – м. Вінниця) | Мартинюк Олена Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
27 | 134355 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 6 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-18) (робоче місце – смт.Липовець) | Кирилюк Лілія Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
28 | 134356 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 6 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-19) (робоче місце – м.Погребище) | Кучаєва Сабіна Гаджіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
29 | 134357 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 6 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-20) (робоче місце – м. Іллінці) | Гладка Ірина Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
30 | 134358 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 6 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-21) (робоче місце – смт.Оратів) | Кисиленко Людмила Іванівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
31 | 134359 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 7 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-22) (робоче місце – смт.Муровані Курилівці) | Савіцька Лариса Степанівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
32 | 134360 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 7 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-23) (робоче місце – смт.Чернівці) | Рущак Наталія Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
33 | 134361 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 7 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-24) (робоче місце – м.Бар) | Мацнева Оксана Володимирівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
34 | 134363 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-26) (робоче місце – смт.Теплик) | Токарчук Тетяна Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
35 | 134363 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-26) (робоче місце – смт.Теплик) | Шаран Алла Вячеславівна | 6 | другий за результатами конкурсу кандидат |
36 | 134364 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-27) (робоче місце – смт.Теплик) | Басараб Володимир Вікторович | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
37 | 134365 | Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-28) (робоче місце – смт.Теплик) | Верещака Наталія Вікторівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
24.04.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Номер на сайті НАДС | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 133845 | Заступник начальника відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Вінниця) | Резнік В’ячеслав Михайлович | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
2 | 133846 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (А-1) (робоче місце –м. Вінниця) | Шандрук Богдан Сергійович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
3 | 133847 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (А-2) (робоче місце – смт. Крижопіль) | Кравець Денис Олегович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
4 | 133848 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-1) (робоче місце –м. Вінниця) | Кугот Геннадій Вікторович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
5 | 133849 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-2) (робоче місце –м. Вінниця)
|
Новіков Володимир Володимирович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
6 | 133850 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-3) (робоче місце –м. Вінниця)
|
Брик Віталій Петрович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
7 | 133851 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-4) (робоче місце –м. Вінниця) | Вакало Олег Павлович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
8 | 133853 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-6) (робоче місце –м. Вінниця) | Касьян Алла Вадимівна | 10 | Переможець конкурсу
Переможець конкурсу (другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
9 | 133854 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-7) (робоче місце –смт. Тиврів) | Гончарук Андрій Леонідович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
10 | 133855 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-8) (робоче місце –м. Хмільник) | Чорний Олександр Олександрович | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
11 | 133856 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-9) (робоче місце –м. Хмільник) | Святний Михайло Григорович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
12 | 133857 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-10) (робоче місце –смт. Літин) | Гладун Юрій Миколайович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
13 | 133858 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-11) (робоче місце –м. Козятин) | Клементьєв Олексій Вікторович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
14 | 133859 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-12) (робоче місце –м. Козятин) | Сисков Вадим Валерійович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
15 | 133860 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-13) (робоче місце –м. Калинівка) | Рижук Володимир Анатолійович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
16 | 133861 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-14) (робоче місце –м. Бар) | Чмихал Микола Григорович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
17 | 133862 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-15) (робоче місце –м. Могилів-Подільський) | Іваненко Світлана Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
18 | 133863 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-16) (робоче місце –м. Могилів-Подільський) | Шиманський Дмитро Олександрович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
19 | 133864 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-17) (робоче місце – смт. Муровані Курилівці ) | Міхеєва Людмила Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
20 | 133866 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-19) (робоче місце – смт. Чернівці) | Катриченко В’ячеслав Володимирович | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
21 | 133867 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-20) (робоче місце –м. Немирів)
|
Вознюк Валентин Михайлович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
22 | 133868 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-21) (робоче місце –м. Тульчин) | Варварук Анатолій Іванович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
23 | 133869 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-22) (робоче місце –м. Ямпіль) | Сапун Станіслав Йосипович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
24 | 133870 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-23) (робоче місце –м. Іллінці) | Іванішина Лілія Ярославівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
25 | 133870 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-23) (робоче місце –м. Іллінці) | Слободянюк Наталія Миколаївна | 8,82 | Другий за результатами конкурсу кандидат |
26 | 133871 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-24) (робоче місце –м. Липовець) | Карпенчук Олег Олегович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
27 | 133872 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-25) (робоче місце –м. Погребище) | Білоконь Віталій Олексійович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
28 | 133874 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-27) (робоче місце – смт. Теплик) | Шарандак Володимир Вікторович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
29 | 133875 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-28) (робоче місце – смт. Тростянець) | Сандул Олеся Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
30 | 133876 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-29) (робоче місце – м. Ладижин) | Буньков Олексій Миколайович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
31 | 133877 | Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів (Б-30) (робоче місце – смт. Піщанка) | Монастирський Вадим Олегович | 9,18 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
18.04.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Номер на сайті НАДС | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 131363 | заступника начальника відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м. Вінниця) | Штегеран Ольга Леонідівна | 21 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
2 | 131364 | заступника начальника відділу з питань виплати пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м. Вінниця) | Зінченко Олена Анатоліївна | 21 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
3 | 131365 | начальника відділу з питань виплати пенсій № 1 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Вінниця) | Гаврилюк Валентина Петрівна | 21 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
4 | 131366 | Заступника начальника управління – начальника відділу з питань виплати пенсій № 2 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Вінниця | Расько Оксана Миколаївна | 20 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
5 | 131367 | Начальника відділу з питань виплати пенсій № 3 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Гайсин) | Семенюк Наталія Олександрівна | 21 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
6 | 131368 | Начальник відділу з питань виплати пенсій № 4 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Жмеринка) | Підгородецька Валентина Олександрівна | 21 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
7 | 131369 | Начальник відділу з питань виплати пенсій № 5 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Калинівка) | Оводова Наталія Вікторівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
8 | 131370 | Начальник відділу з питань виплати пенсій № 6 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Ямпіль)
|
Маланюк Олена Анатоліївна | 21 | Переможець конкурсу
Переможець конкурсу (другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
9 | 131371 | Заступник начальник відділу з питань виплати пенсій № 1 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м. Вінниця) | Гусакова Вікторія Олександрівна | 21 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
10 | 131372 | Заступник начальник відділу з питань виплати пенсій № 2 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м. Вінниця) | Благодатських Олена Володимирівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
11 | 131373 | Заступник начальник відділу з питань виплати пенсій № 3 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Бершадь) | Садова Ірина Олександрівна | 20 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
12 | 131374 | Заступник начальник відділу з питань виплати пенсій № 4 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м. Могилів-Подільський) | Дмітрієва Альбіна Анатоліївна | 21 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
13 | 131375 | Заступник начальник відділу з питань виплати пенсій № 5 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м. Іллінці) | Бурбело Любов Григорівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
14 | 131376 | Заступник начальник відділу з питань виплати пенсій № 6 управління з питань виплати пенсій (робоче місце – м.Тульчин) | Дачевська Наталія Григорівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній) |
15 | 131377 | головного спеціаліста загального відділу управління адміністративного забезпечення (А-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Хрищенюк Альона Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
16 | 131378 | головного спеціаліста загального відділу управління адміністративного забезпечення (А-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Ковальчук Надія Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
17 | 131379 | головного спеціаліста відділу господарського обслуговування та матеріально – технічного забезпечення управління адміністративного забезпечення -1 шт. од. (робоче місце – м.Вінниця) | Козак Богдан Степанович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
16.04.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Номер на сайті НАДС | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 13015 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Кохан Світлана Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
2 | 130116 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-2) (робоче місце – м. Вінниця) | Гайдаманчук Наталія Григорівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
3 | 130117 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-3) (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений
|
||
4 | 130118 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-4) (робоче місце – м. Вінниця | Василюк Любов Орестівна | 9,18 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
5 | 130119 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-5) (робоче місце – м. Бершадь) | Полуденко Валентина Іванівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
6 | 130120 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-6) (робоче місце – м. Жмеринка) | Ластовецька Євгенія Сергіївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
7 | 130121 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-7) (робоче місце – м. Жмеринка) | Чернявська Світлана Григорівна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
8 | 130122 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-8) (робоче місце – м. Іллінці) | Комар Русланва Андріївна | 10 | Переможець конкурсу
|
9 | 130122 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-8) (робоче місце – м. Іллінці) | Цвіркун Наталія Вікторівн | 9,82 | (другий за результатами конкурсу кандидат)
|
10 | 130123 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-9) (робоче місце – м. Іллінці) | Гетьман Світлана Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
11 | 130124 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-10) (робоче місце – м. Калинівка) | Мельничук Олена Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
12 | 130125 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-11) (робоче місце – м. Літин) | Вихрист Ліна Юхимівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
13 | 130126 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-12) (робоче місце – м.Могилів-Подільський) | Паламарчук Тетяна Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
14 | 130127 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління(А-13) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Вовк Людмила Юріївна | 10 | Переможець конкурсу
|
15 | 130127 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління(А-13) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Гулова Ніна Марленівна | 9,63 | (другий за результатами конкурсу кандидат) |
16 | 130128 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-14) – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Томашпіль) | Тепла Оксана Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
17 | 130129 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-15) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Костюк Тетяна Дмитрівна | 10 | Переможець конкурсу
|
18 | 130129 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-15) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Білоус Альона Василівна | 9,36 | (другий за результатами конкурсу кандидат) |
19 | 130130 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (А-16)– 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Країло Ганна Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
20 | 130131 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (Б-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Зацерковний Олександр Михайлович | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
21 | 130132 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (Б-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дмитрієнко Наталія Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
|
22 | 130133 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (В-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Чорногуз Вікторія Олексіївна | 10 | Переможець конкурсу
|
23 | 130133 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (В-1) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Гончарук Сергій Іванович | 9,82 | (другий за результатами конкурсу кандидат) |
24 | 130134 | головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління (В-2) – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Дерманська Ольга Анатоліївна | 10 | Переможець конкурсу |
12.04.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
|
Номер на сайті НАДС | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 130092 | головного спеціаліста відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління (А-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Хажієва Лариса Олегівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
2 | 130093 | головного спеціаліста відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління (А-2) (робоче місце – м. Вінниця) | Варшко Єлизавета Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
3 | 130094 | головного спеціаліста відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління (А-3) (робоче місце – м. Вінниця) | Гуцаленко Альона Віталіївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
4 | 130095 | головного спеціаліста відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління (Б-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Івасєва Алла Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
5 | 130096 | головного спеціаліста відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління (Б-2) (робоче місце – м. Вінниця) | Хитра Юлія Афонівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
6 | 130097 | головного спеціаліста відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління (В-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Пашківська Катерина Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
7 | 130098 | заступника начальника відділу бухгалтерського обліку – заступника головного бухгалтера фінансово-економічного управління (робоче місце – м. Вінниця) | Лозовська Вікторія Вікторівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
8 | 130099 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (А-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Топчій Тетяна Володимирівна | 10 | Переможець конкурсу
|
9 | 130099 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (А-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Чанковська Анастасія Володимирівна | 7,64 | (другий за результатами конкурсу кандидат)
|
10 | 130100 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (А-2) (робоче місце – м. Вінниця) | Мартос Олена Сергіївна | 9 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
11 | 130101 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (А-3) (робоче місце – м. Вінниця) | Мендор Тетяна Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
12 | 130102 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (А-4) (робоче місце – м. Вінниця) | Мосьондз Оксана Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
13 | 130103 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (А-5) (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений
|
||
14 | 130104 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (Б-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Франкевич Олена Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
15 | 130105 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (Б-2) (робоче місце – м. Вінниця) | Худолій Алла Вікторівна | 9,73 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
16 | 130106 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (В-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Зінчук Ірина Василівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
17 | 130107 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (В-2) (робоче місце – м. Вінниця) | Козак Тетяна Петрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
18 | 130108 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (В-3) (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений
|
||
19 | 130109 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (Г-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Сліпун Тетяна Миколаївна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
20 | 131010 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (Д-1) (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений
|
||
21 | 130111 | головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (Д-2) (робоче місце – м. Погребище) | Савіцька Алла Олександрівна | 10 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
08.04.2019
Інформація
про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
№ з/п
|
Номер на сайті НАДС | Посада | Кандидат | Загальна кількість балів |
Примітка |
1 | 128402 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунку пенсій № 1 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Бершадь) | Омельченко Олена Вячеславівна | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
2 | 128403 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Переможець не визначений | ||
3 | 128404 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Войтюк Світлана Георгіївна | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
4 | 128405 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Вінниця) | Кравчук Лариса Дмитрівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
5 | 128406 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Гайсин) | Мельник Тетяна Вікторівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
6 | 128407 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Жмеринка) | Королюк Наталія Володимирівна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
7 | 128408 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Іллінці) | Слободяник Олеся Олексіївна | 15 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
8 | 128409 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Калинівка) | Гайда Леся Віталіївна | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
9 | 128410 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Козятин) | Путь Світлана Ярославівна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
10 | 128411 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце -смт. Липовець) | Перебейніс Олена Анатоліївна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
11 | 128412 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Могилів-Подільський) | Петрова Ірина Миколаївна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
12 | 128413 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №12 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Немирів) | Коптюх Світлана Володимирівна | 15 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
13 | 128414 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №13 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Оратів) | Маслянко Олена Миколаївна | 14 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
14 | 128415 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тиврів) | Чехова Ольга Василівна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
15 | 128416 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №15 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Томашпіль) | Семко Ніна Миколаївна | 18 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
16 | 128417 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – смт. Тростянець) | Кріпак Світлана Геннадіївна | 16 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
17 | 128418 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Тульчин) | Лук’яниця Світлана Анатоліївна | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
18 | 128419 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Хмільник) | Вторук Тетяна Михайлівна | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
19 | 128420 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №19 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Шаргород) | Парадюк Валентина Володимирівна | 19 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
20 | 128421 | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №20 управління застосування пенсійного законодавства – 1 шт. од. (робоче місце – м. Ямпіль) | Кулик Світлана Анатоліївна | 22 | Переможець конкурсу
(другий за результатами конкурсу кандидат відсутній)
|
04.04.2019
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади
державної служби у головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області
№ з/п
|
Номер на сайті НАДС | Посада | ПІБ | Загальна кількість балів | Примітка |
1 | 128151 | заступник начальника відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Вінниця) | Переможець не визначений | ||
2 | 128152 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Бершадь) | Долайчук Тетяна Анатоліївні | 20 | Переможець конкурсу |
3 | 128153 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №2 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Вінниця) | Оливко Тетяна Анатоліївна | 20 | Переможець конкурсу |
4 | 128154 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Вінниця) | Байша Тамара Андріївна | 19 | Переможець конкурсу |
5 | 128155 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Вінниця) | Гуцаленко Ніна Григорівна | 20 | Переможець конкурсу |
6 | 128156 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Гайсин) | Тесля Інна Володимирівна | 22 | Переможець конкурсу |
7 | 128157 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №6 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Жмеринка) | Павловська Альона Василівна | 21 | Переможець конкурсу |
8 | 128158 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Іллінці) | Максим’як Ірина Леонідівна | 20 | Переможець конкурсу |
9 | 128159 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №8 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м. Калинівка) | Михальчук Лілія Олександрівна | 22 | Переможець конкурсу |
10 | 128160 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №9 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Козятин) | Лисюк Ольга Петрівна | 21 | Переможець конкурсу |
11 | 128161 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №10 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Липовець) | Мосіюк Тамара Миколаївна | 21 | Переможець конкурсу |
12 | 128162 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №12 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Немирів) | Тригуб Олена Петрівна | 21 | Переможець конкурсу |
13 | 128163 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №13 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – смт.Оратів) | Гнатюк Валентина Василівна | 20 | Переможець конкурсу |
14 | 128164 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – смт.Тиврів) | Ніколюк Наталія Францівна | 22 | Переможець конкурсу |
15 | 128165 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №15 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – смт.Томашпіль) | Стратій Людмила Михайлівна | 19 | Переможець конкурсу |
16 | 128166 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – смт.Тростянець) | Горбань Жанна Михайлівна | 19 | Переможець конкурсу |
17 | 128167 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Тульчин) | Поліщук Вадим Леонідович | 20 | Переможець конкурсу |
18 | 128168 | начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №18 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Хмільник) | Павленко Оксана Леонідівна | 19 | Переможець конкурсу |
19 | 128169 | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №19 управління застосування пенсійного законодавства (робоче місце – м.Шаргород) | Роздоба Тетяна Борисівна | 19 | Переможець конкурсу |
11.02.2019
Результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби категорії «В» у головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області
№ п/п | Номер на сайті НАДС | Посада | ПІБ | Результати (загальна сума балів) | Примітка |
1 | 120077 |
Провідний спеціаліст сектору контрольно-перевірочної роботи № 3 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю |
Тарасова Людмила Михайлівна | 10 | Переможець конкурсу |
03.01.2019
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби
у головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст сектору контрольно-перевірочної роботи № 3 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю |
Подкопаєва Ірина Анатоліївна |
9 | Переможець конкурсу |
11.12.2018
Результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби категорії «В» у головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області
№ п/п | Номер на сайті НАДС | Посада | ПІБ | Результати (загальна сума балів) | Примітка |
1 | 112778 |
Головний спеціаліст сектору контрольно-перевірочної роботи № 7 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю (робоче місце в м. Жмеринці) |
Танасієнко Олена Анатоліївна | 9,45 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що на заміщення вакантної посади державної служби категорії “В”- головний спеціаліст сектору контрольно-перевірочної роботи № 7 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю (робоче місце в м. Жмеринці) другий за результатами кандидат не визначений.
31.08.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»
в Могилів-Подільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст по контролю за виплатою пенсій Могилів-Подільського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) | Мельник Любов Василівна | 8,25 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста по контролю за виплатою пенсій Могилів-Подільського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) – другий за результатами кандидат не визначений.
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
в Жмеринському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
Жмеринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області повідомляє, що на заміщення вакантної посади державної служби категорії “В” -головного спеціаліста Барського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій – переможень не визначений.
22.08.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б»
у головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Заступник начальника відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю | Мельник Олександр Васильович | 11,5 | Переможець конкурсу |
17.08.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №2, посада на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника | Нечитайло Марина Михайлівна | 8,2 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що на зайняття вищезазначеної вакантної посади кандидат 2 не з’явився на другий етап конкурсу (проведення співбесіди), а кандидат 3 отримав середній бал «0» за однією з вимог за результатами співбесіди. Враховуючи вищевикладене та відповідно до п. 53 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016 року №246 (в редакції постанови КМУ від 18.08.2017 №648) кандидат 2 та кандидат 3 вважаються такими, що не пройшли конкурсний відбір. Тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
16.08.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №2, посада на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника | Юненко Катерина Іванівна | 7,4 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що другий кандидат на зайняття вищезазначеної вакантної посади за результатами співбесіди отримав середній бал «0» за однією з вимог та відповідно до п. 53 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016 року №246 (в редакції постанови КМУ від 18.08.2017 №648) вважається таким, що не пройшов конкурсний відбір, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
14.08.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Провідний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №1, посада на період відпустки в зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника | Король Наталія Олександрівна | 5,4 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що другий кандидат на зайняття вищезазначеної вакантної посади за результатами тестування набрав 0 балів та відповідно до п. 39 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016 року №246 (в редакції постанови КМУ від 18.08.2017 №648), до наступного етапу конкурсу (співбесіди) не допущений, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
10.08.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №2 | Москалюк Валентина Володимирівна | 8,2 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брав участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
09.08.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №1, посада на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника | Кулик Ольга Сергіївна | 8,2 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брав участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
в управлінні Пенсійного фонду України міста Вінниці
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1 | Провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №1, посада на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника | – | – | Конкурс не відбувся в зв’язку з відсутністю протендентів |
2 | Провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №2, посада на період відпустки в зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника | – | – | Конкурс не відбувся в зв’язку з відсутністю протендентів |
3 | Провідний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №2, посада на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника | – | – | Конкурс не відбувся в зв’язку з відсутністю протендентів |
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
у головному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу організації правової роботи юридичного управління | Марценюк Ярослава Сергіївна | 9,33 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що Гусєва Маріанна Вікторівна визнана другим за результатами конкурсу кандидатом на вищезазначену посаду.
03.08.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
у головному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст сектору контрольно-перевірочної роботи №6 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю | Руденко Лілія Вікторівна | 9,45 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста сектору контрольно-перевірочної роботи №7 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю – переможець не визначений.
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
у головному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів Фонду в судах та інших органах юридичного управління | Козій Ольга Володимирівна | 8,8 | Переможець конкурсу |
26.07.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б»
у Бершадському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Начальник адміністративно-господарського відділу | Зарічанська Світлана Володимирівна | 15 | Переможець конкурсу |
25.07.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
у Хмільницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст фінансово-економічного відділу | Сліпун Тетяна Миколаївна | 8,75 | Переможець конкурсу |
17.07.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
у Крижопількому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст фінансово-економічного відділу | Рабець Яна Сергіївна | 3,52 | Переможець конкурсу |
10.07.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б»
у Хмільницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Заступник начальника Літинського відділу обслуговування громадян | Корж Галина Андріївна | 15,5 | Переможець конкурсу |
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №1 | Гончарук Олена Петрівна | 6,98 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що другий кандидат на зайняття вищезазначеної вакантної посади за результатами тестування набрав 0 балів та відповідно до п. 39 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016 року №246 (в редакції постанови КМУ від 18.08.2017 №648) до наступного етапу конкурсу (співбесіди) не допущений, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
21.06.2018
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітки |
1
|
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №1 | Ревенко Оксана Василівна | 7,98 | Переможець конкурсу |
2 | Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №1, посада на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника | Вовченко Людмила Дмитрівна | 5,16 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначених вакантних посад брали участь по одному кандидату, тому надати інформацію про других за результатами конкурсу не має можливості.
Результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у Бершадському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 ( із змінами) Бершадське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії “В” органів Пенсійного фонду України, проведеному відповідно до наказу Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України від 04.04.2018 № 27 “Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби”:
№
п/п |
Посада | ПІБ | Середній бал |
Головний спеціаліст фінансово-економічного відділу , категорія В | Добрянська Інна Вікторівна |
8,4 |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брав участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу не має можливості.
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б»
в Бершадському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
Бершадське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії “Б” органів Пенсійного фонду України, проведеному відповідно до наказу Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України від 03.04.2018 №25 “Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби”:
№ п/п |
Номер на сайті НАДС |
Посада |
ПІБ |
Середній бал |
Примітки |
1
|
78442 | Начальник Чечельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій | Корчака Надія Олександрівна | 13,4 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брав участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»
в Ямпільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п |
Номер на сайті НАДС |
Посада |
ПІБ |
Середній бал |
Примітки |
1
|
75629 | Головний спеціаліст-програміст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації | – | – | Конкурс
не відбувся в зв’язку з відсутністю претендентів |
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п |
Номер на сайті НАДС |
Посада |
ПІБ |
Середній бал |
Примітки |
1
|
74629 | Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян, посада на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника | Ковбасюк Анастасія Миколаївна | 8,0 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брав участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці
№ п/п |
Номер на сайті НАДС |
Посада |
ПІБ |
Середній бал |
Примітки |
1
|
74625 | Провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №1, посада на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника | Дрозд Ольга Василівна | 5,99 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що другий кандидат не з’явився на другий етап конкурсу (проведення співбесіди) на зайняття вищезазначеної вакантної посади та відповідно до п.53 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби вважається таким, що не пройшов конкурсний відбір. Тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
в Шаргородському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Номер на сайті НАДС | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітка |
1 | 74347 | Головний спеціаліст по роботі з персоналом Шаргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, категорія В | Баланчук Олена Анатоліївна | 8,5 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брала участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу не має можливості.
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби
в Могилів-Подільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Номер на сайті НАДС | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітка |
---|---|---|---|---|---|
1 | 71621 | Провідний спеціаліст Мурованокуриловецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, категорія В | Сусляк Валентина Вікторівна | 9,8 | Переможець конкурсу |
Результати конкурсу на заміщення
вакантної посади державної служби у Іллінецькому об’єднаному управлінні Пенсійного
фонду України Вінницької області
Іллінецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії “В”, проведеному відповідно до наказу Іллінецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області від 19.02.2018 №32 “Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби”
№ | Найменування посади | Кандидат | Результати (загальна сума балів) | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | головний спеціаліст Іллінецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій | Герасічкіна Наталія Миколаївна | 15,5 | Переможець конкурсу |
Кандидати Драч Яна Юріївна та Чеботар Людмила Анатоліївна, які брали участь у конкурсі на дану посаду (вакансія №70983), не пройшли один із етапів конкурсу (тестування).
На вакантну посаду головного спеціаліста Іллінецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років (вакансія №70984) не було подано жодної заяви.
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби
в Гайсинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Номер на сайті НАДС | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітка |
1 | 70499 | Головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації, категорія В | Шарандак Володимир Вікторович | 11,43 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брав участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу не має можливості.
№ п/п | Номер на сайті НАДС | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітка |
1 | 70498 |
Головний спеціаліст Гайсинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, категорія В |
Олексієва Наталія Володимирівна | 9,4 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брав участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу не має можливості.
Результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби Вінницького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області
№ п/п | Номер на сайті НАДС | Посада | ПІБ | Середній бал | Примітка |
1 | 74032 |
Спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Вінницького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області |
Василюк Любов Орестівна | 14 | Переможець конкурсу |
Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття вищезазначеної вакантної посади брав участь один кандидат, тому надати інформацію про другого за результатами конкурсу немає можливості.