Пропустити навігацію

У Пенсійному фонді Вінниччини стартували навчання

Дводенний курс присвячено питанням організації роботи Управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг для забезпечення успішного виконання покладених завдань. «Сьогодні Пенсійний фонд стикається з багатьма задачами та викликами, які ми разом успішно долаємо. Долаємо і завдяки тому, що постійно рухаємось в напрямку розвитку технологій, не припиняємо удосконалюватись і навчатись. Ставимо розвиток та швидку адаптацію до нових вимог у пріоритети», –   звернулась до присутніх начальник Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини Олена Корчака, відкриваючи семінар.

Тематика семінару охоплює кілька глобальних напрямків в роботі  Фонду. Багато уваги приділять концептуальним змінам, які передбачені під час реформи МСЕК; дотриманню законодавства  під час здійснення контролю правильності призначення/перерахунку пенсій; заслухають особливості призначення житлових субсидій та пільг в умовах централізації. Антикорупційні заходи, організація роботи Управління під час виконання рішень суду, міжнародних  договорів, питання  опрацювання рекомендацій Міністерства фінансів по пенсійних, страхових виплатах, житлових субсидіях та пільгах – також у фокусі уваги  цьогорічного семінару-наради.

З лекціями  на означену тематику для учасників семінару виступатимуть очільники профільних служб Пенсійного фонду Вінниччини.

 

1 20241219 seminar UPZ DSC 0475 1024x698 - У Пенсійному фонді Вінниччини стартували навчання

 

background Layer 1