Питання дотримання стандартів якості обслуговування громадян обговорили пенсійники Вінниччини
28.03.2018 року на базі управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці відбувся семінар-нарада із заступниками начальників територіальних управлінь, які координують питання пенсійного забезпечення та керівниками відділів обслуговування громадян об’єднаних управлінь Фонду області.
Темою зустрічі стали питання реформування пенсійного законодавства та дотримання єдиних стандартів якості обслуговування громадян у системі органів Пенсійного фонду України у Вінницькій області.
Під час відкриття семінару начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака зосередила увагу учасників наради на питаннях підвищення якості надання послуг громадянам: «Наразі на служби обслуговування громадян органів Фонду покладена велика відповідальність і в той же час – великі сподівання. Від ваших професійних змін в напрямку покращення якості та доступності надання послуг залежить майбутнє органів Пенсійного фонду України», – зазначила очільниця Фонду.