Пропустити навігацію

Субсидії і пільги. Взаємодіємо з тергромадами області

Питання призначення та перерахунку субсидій на опалювальний період під час чергової онлайн-зустрічі, ініційованої Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування, обговорили з представниками територіальних громад області.

«Пенсійний фонд не стоїть на місці, ми працюємо, розвиваємось та удосконалюємось. Завдяки чому, сьогодні реалізовано можливість подання заяви на призначення субсидій «в один клік» та перегляду результатів в е- кабінеті на порталі Фонду розділу «Моя субсидія», спрощеного звернення за пільгами на оплату житлово-комунальних послуг не лише ветеранам війни, а й членам їх сімей, забезпечено співпрацю та обмін даними для надання житлових субсидій та пільг з надавачами послуг. Залишається налагодити нашу взаємодію так, щоб кожен громадянин отримав якісну послугу», – зазначила начальник Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини Олена Корчака.

Алла Лоба – начальника Управління обслуговування громадян розповіла про основні вимоги до заповнення заяв і декларацій для оформлення субсидій та типові помилки під час прийому документів фахівцями тергромад.

Практичні аспекти надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, а також призначення та перерахунку пільг презентували начальник Відділу контролю за правильністю нарахування житлових субсидій та пільг Оксана Гудзенко та заступник начальника Відділу надання пільг Тетяна Грабчак.  

Окрім того, учасники заходу обговорили процедуру прийому заяв на перерахунок житлової субсидії, без додаткового звернення, порядок призначення житлової субсидії на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива, вимоги до доходів громадян тощо.

03 1024x638 - Субсидії і пільги. Взаємодіємо з тергромадами області

background Layer 1