Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» у головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області(22.04.2019)
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В»
у головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області
Посада |
П І Пкандидата |
Результат (загальна сума балів) |
Примітка |
Начальник відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян | Лазур Оксана Михайлівна | 25,7 | переможець конкурсу |
Завідувач сектору обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян ( сервісний центр ) управління обслуговування громадян | Глюдзик Вікторія Михайлівна | 24,7 | переможець конкурсу |
Заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління застосування пенсійного законодавства | Мелешан Оксана Володимирівна | 25,9 | переможець конкурсу |
Заступник начальника відділу контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення управління застосування пенсійного законодавства | Угринюк Лілія Юліанівна | 25,2 | переможець конкурсу |
Завідувач сектору контролю за додержанням законодавства з питань пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління застосування пенсійного законодавства | Юсіна Віталія Михайлівна | 24,4 | переможець конкурсу |
Начальник відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій | Мунтян Оксана Андріївна | 26,0 | переможець конкурсу |
заступник начальника відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій | Ватаг Тетяна Михайлівна | 26,0 | переможець конкурсу |
Заступник начальника відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління | Тулік Наталія Тарасівна | 25,5 | переможець конкурсу |
Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління – заступника головного бухгалтера фінансово-економічного управління | Пешко Жанна Олександрівна | 25,8 | переможець конкурсу |
Заступник начальника відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Конєв Тимофій Вікторович | 25,8 | переможець конкурсу |
Заступник начальника управління – начальника відділу представництва інтересів у судах та інших органах юридичного управління | Далекорей Світлана Миколаївна | 26,0 | переможець конкурсу |
Заступник начальника відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління | Секерня Оксана Володимирівна | 25,9 | переможець конкурсу |
Завідувач сектору договірної роботи юридичного управління | Бондар Світлана Миколаївна | 25,9 | переможець конкурсу |
Заступник начальника управління – начальника загального відділу управління адміністративного забезпечення | Поліщук Ольга Степанівна | 25,9 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій | Дяченко Марина Володимирівна | 15,9 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління | Митровці Катерина Іванівна | 15,8 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Соляник Лариса Густавівна | 15,5 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та використання електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Гоор Андрея Федорівна | 15,6 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 1 управління контрольно-перевірочної роботи | Малюк Мар’яна Іванівна | 15,5 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 1 управління контрольно-перевірочної роботи | Герзанич Ірина Володимирівна | 13,6 | друга за результатами конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 1 управління контрольно-перевірочної роботи | Сидоран Мар’яна Михайлівна | 15,6 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 2 управління контрольно-перевірочної роботи | Петечел Марія Олексіївна | 15,5 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 2 управління контрольно-перевірочної роботи | Тільняк Василь Володимирович | 15,7 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 2 управління контрольно-перевірочної роботи | Юральник Тетяна Михайлівна | 15,6 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 3 управління контрольно-перевірочної роботи | Ухаль Ніна Павлівна | 15,6 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи №3 управління контрольно-перевірочної роботи | Домбай Олена Іванівна | 15,5 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи №3 управління контрольно-перевірочної роботи | Глагола Мирослав Ілліч | 15,7 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 3 управління контрольно-перевірочної роботи | Данканич Наталія Сергіївна | 15,8 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом | Рішко Катерина Олександрівна | 15,6 | переможець конкурсу |
завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції | Фенцик Олександр Васильович | 27,8 | переможець конкурсу |