Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» у головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області(24.05.2019)
Посада |
П І Бкандидата |
Результат (загальна сума балів) |
Примітка |
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 8 управління з питань виплати пенсій | Цонинець Марія Миколаївна |
10,5 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 8 управління з питань виплати пенсій | Товт Наталія Михайлівна |
11,0 |
переможець конкурсу |
провідний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 8 управління з питань виплати пенсій | Петечук Марія Василівна |
9,3 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Вайда Андреяна Степанівна |
10,0 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Балабан Вікторія Дмитрівна |
10,8 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Софілканич Тетяна Іванівна |
10,9 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Петрище Оксана Михайлівна |
11,5 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Медзіновський Петро Петрович |
11,8 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління | – |
– |
переможець конкурсу не визначений |
головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 3 управління контрольно-перевірочної роботи | Паук Тетяна Вікторівна |
11,4 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст сектору організації та координації контрольно-перевірочної роботи управління контрольно-перевірочної роботи | Колеснікова Катерина Іванівна |
10,0 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи | – |
– |
переможець конкурсу не визначений |
головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи | – |
– |
переможець конкурсу не визначений |
головний спеціаліст–юрисконсульт відділу організації правової роботи юридичного управління | Хом’як Денис Ігорович |
11,5 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст–юрисконсульт відділу організації правової роботи юридичного управління | – |
– |
переможець конкурсу не визначений |
головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління | Біба Зореслава Іванівна |
11,8 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління | Станко Оксана Остапівна |
11,6 |
переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління | Фозикош Мар’яна Миронівна |
10,4 |
переможець конкурсу |