Пропустити навігацію

В ЗАКАРПАТСЬКОМУ ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ ОБГОВОРИЛИ З РЕГІОНАЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ОМБУДСМЕНА ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

У п’ятницfoto upovnovazhena 264x300 - В ЗАКАРПАТСЬКОМУ ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ ОБГОВОРИЛИ З РЕГІОНАЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ОМБУДСМЕНА ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИю, 4 січня, відбулася зустріч заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галини Маслякевич та начальника відділу забезпечення наповнення бюджету головного управління Мирослави Максимович із регіональним представником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області Діаною Швардак стосовно виконання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Пенсійним фондом України.

Сторони домовились про співробітництво на рівні області в частині попередження, виявлення та недопущення порушень прав і свобод людини у сфері пенсійного забезпечення та загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. В рамках спільної роботи проводитиметься аналіз проблемних питань реалізації прав і свобод громадян. Надалі сторони обмінюватимуться інформацією про виявлені  порушення, зокрема у сфері трудових відносин, та визначатимуть шляхи їх усунення.

– На сьогодні в Закарпатській області нараховується 1116 підприємств-боржників по сплаті єдиного соціального внеску, – інформувала Галина Маслякевич. – Тим самим 4922 найманих працівників, котрі працюють на цих підприємствах, з вини роботодавців позбавлені права на зарахування їм стажу, необхідного для призначення пенсії. Тому так важливо на різних рівнях, із залученням всіх можливих структур налагодити механізм врегулювання питань, які стосуються захисту прав та інтересів працівників і роботодавців. Цьому, безперечно, сприятиме укладений Меморандум про співпрацю.

background Layer 1