Пропустити навігацію

НА ПИТАННЯ ЗАКАРПАТЦІВ В РЕЖИМІ «ПРЯМОЇ ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ» відповідала заступник начальника головного управління

Цієї серIMG b378c91b4953bcbd4c0ae51fd2c36d61 V 225x300 - НА ПИТАННЯ ЗАКАРПАТЦІВ В РЕЖИМІ «ПРЯМОЇ ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ»  відповідала заступник начальника головного управлінняеди, 11 грудня, працювала щомісячна «пряма телефонна лінія»: на телефонні дзвінки закарпатців відповідала заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина Маслякевич.

Пан Михайло із Добрянського, що на Тячівщині, та пані Агнета із Довгого Поля Ужгородського району цікавились, чи з 1 грудня збільшиться їх розмір надбавки до пенсії як дитині війни? Як пояснила Галина Маслякевич, з 1 грудня не змінюються окремі надбавки та підвищення, встановлені до пенсій у твердому розмірі, зокрема і дітям війни (надбавка в розмірі 66,43 грн. є фіксованою).

Деякі громадяни цікавилися перерахунком пенсій з 1 грудня. Так, мешканка села Драгово Хустського району запитувала, чи проведено перерахунок її пенсії, оскільки, вона вважає, розмір її пенсії на сьогодні замалий. Тож фахівцям головного управління доручено вивчити пенсійну справу пенсіонерки, і про результат її повідомлять особисто.

Пані Марію із села Оноківці Ужгородського району хвилювало питання, чи матиме пенсію її чоловік, який протягом кількох років працював у Португалії.  Жінці роз’яснено, що питання пенсійного забезпечення громадян України, які офіційно працювали в Португалії, регулюються Угодою між Україною та Португальською Республікою про соціальне забезпечення. Відповідно до цієї Угоди Португалія призначає пенсію за свій стаж, якщо загальний страховий стаж на її території становить не менше 12 місяців.  Переказ пенсій забезпечує країна, яка її призначила, на поточний рахунок пенсіонера за місцем проживання.

background Layer 1