Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» у головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області(14.05.2019)
Посада | П І Б
кандидата |
Результат (загальна сума балів) | Примітка |
головний спеціаліст Перечинського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян | Герзанич Мирослава Мирославівна | 10,7 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст Великоберезнянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян | Логойда Віра Павлівна | 10,5 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст Ужгородського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян | Андрущакевич Мар’яна Миколаївна | 10,6 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст Ужгородського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян | Галайда Ганна Станіславівна | 11,2 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст Ужгородського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян | Неймет Орися Юріївна | 11,0 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства | Дзурич Надія Іванівна | 11,6 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 управління застосування пенсійного законодавства | Деренівська Наталія Василівна | 10,3 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 14 управління застосування пенсійного законодавства | Мацо Тетяна Ярославівна | 10,1 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 управління застосування пенсійного законодавства | Грешко Алла Василівна | 10,3 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 14 управління застосування пенсійного законодавства | Микита Наталія Іванівна | 10,6 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 15 управління застосування пенсійного законодавства | Олаг Віра Іванівна | 11,0 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 15 управління застосування пенсійного законодавства | – | – | переможець конкурсу не визначений |
головний спеціаліст сектору з питань виплати пенсій № 3 управління з питань виплати пенсій | Готра Наталія Іванівна | 11,0 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст сектору з питань виплати пенсій № 1 управління з питань виплати пенсій | Симчишин Мирослава Борисівна | 11,2 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 9 управління з питань виплати пенсій | Микита Лариса Іванівна | 10,6 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 9 управління з питань виплати пенсій | – | – | переможець конкурсу не визначений |
головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 9 управління з питань виплати пенсій | Лопатюк Тетяна Василівна | 11,4 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №1 фінансово-економічного управління | Буриніна Ірина Віталіївна | 11,0 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №1 фінансово-економічного управління | Мигалько Соня Василівна | 11,8 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №1 фінансово-економічного управління | Васильовка Любов Михайлівна | 11,4 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Караман Леся Василівна | 11,4 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Климська Оксана Михайлівна | 10,2 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Гаврош Михайло Вікторович | 10,5 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Попик Наталія Михайлівна
|
12,0 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Маргіта Світлана Дмитрівна | 10,4 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Цап Юрій Васильович | 9,7 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління | Дуркот Любов Михайлівна | 11,4 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління | Феделещак Наталія Іванівна | 11,8 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст Виноградівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян | Свищо Марія Михайлівна
|
12,0 | переможець конкурсу |
головний спеціаліст Виноградівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян | Козушка Наталія Іванівна | 11,1 | переможець конкурсу |