Результати конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» у головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області(20.05.2019)
Посада | П І Б
кандидата |
Результат (загальна сума балів) | Примітка |
Головний спеціаліст Берегівського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | Кукрі Мар’яна Андріївна | 11,9 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства | Зейкань Іветта Золтанівна | 11,0 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства | Грапко Ганна Антонівна | 11,0 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №3 управління застосування пенсійного законодавства | Егреші Катерина Юріївна | 9,8 | Друга за результатами конкурсу |
Головний спеціаліст Іршавського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | Яким Ірина Іванівна | 12,0 | переможець конкурсу
|
Головний спеціаліст Іршавського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | Чонговай Ярослава Іванівна | 10,8 | Друга за результатами конкурсу |
Головний спеціаліст Хустського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | – | – | Переможець конкурсу не визначений |
Головний спеціаліст Хустського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | – | – | Переможець конкурсу не визначений |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства | Малиновська Оксана Степанівна | 10,0 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства | Гіга Олена Степанівна | 11,3 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства | Погоріляк Ганна Петрівна | 9,5 | Друга за результатами конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №5 управління застосування пенсійного законодавства | Синина Павліна Іванівна | 11,4 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства | Степаненкова Юля Валеріївна | 10,4 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства | – | – | Переможець конкурсу не визначений |
Головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій | Мателешко Маріанна Антонівна | 10,9 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №3 управління з питань виплати пенсій | – | – | Переможець конкурсу не визначений |
Головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №10 управління з питань виплати пенсій | – | – | Переможець конкурсу не визначений |
Головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій №10 управління з питань виплати пенсій | Гечка Марія Василівна | 11,6 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захист інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Соколович Андрій Володимирович | 11,0 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захист інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Якубець Ольга Юріївна | 11,1 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Запольська Вікторія Ернестівна | 10,9 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Тудовші Наталія Степанівна | 9,4 | Друга за результатами конкурсу |
Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів | Майданюк Лариса Миколаївна | 12,0 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління | Гозда Еріка Дмитрівна | 12,0 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст Мукачівського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | Севч Наталія Юріївна | 12,0 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст Мукачівського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | Осипова Вероніка Олександрівна | 11,6 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст Мукачівського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | Дичка інна Іванівна | 12,0 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст Свалявського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | Бобаль Оксана Іванівна | 10,9 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст Свалявського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян | Дрозд Алла Юріївна | 11,2 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства | Стойка Кристина Сергіївна | 11,4 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства | Гудачок Вікторія Василівна | 11,8 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №7 управління застосування пенсійного законодавства | Цогла Еріка Омелянівна | 11,3 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства | Чичура Тетяна Юріївна | 11,5 | переможець конкурсу |
Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №11 управління застосування пенсійного законодавства | Коневич Світлана Іванівна | 11,5 | переможець конкурсу |