Пропустити навігацію

На Рахівщині обговорили питання погашення заборгованості із платежів до Фонду області

IMG 4969b461a44ea251bde6dd774caafe34 V - На Рахівщині обговорили питання погашення заборгованості із платежів до Фонду областіСтан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску розглянули під час спільної наради, що відбулася в  Рахівській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови РДА Віктора Турка. Від Головного управління Пенсійного фонду України в нараді взяв участь начальник відділу обслуговування громадян № 5 (Рахівський сервісний центр) Павло Пранничук, учасниками наради також були начальник Державної податкової інспекції в Рахівському районі Владислав Кис та начальник Рахівського районного відділу Державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Дмитро Тулайдан.

Як зазначив Павло Пранничук, на сьогодні в Рахівському районі заборгованість із платежів до Фонду області становить 3 мільйони 473,3 тисячі гривень, в т. ч. по пільгових пенсіях – 3 млн 436,3 тис. гривень.
Завдяки вжитим заходам з початку року вдалося погасити 208,3 тис. грн, зокрема зменшили заборгованість ВАТ «Закарпатський арматурний завод» – 123,5 тис. грн, ТДВ «Лекуз» – 48,9 тис. грн та ТОВ «Апогей» – 24,5 тис. гривень.
Контролюючі органи району і надалі вживатимуть всі можливі заходи по стягненню заборгованості та недопущенню її зростання у майбутньому, продовжуватиметься робота з підприємствами-боржниками  – їх зобов’язали  до кінця року погасити всю заборгованість.

 

background Layer 1