Пропустити навігацію

Пенсійний «лікбез» для безробітних у Мелітополі

Фахівець Мелітопольського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Інна Савісько 20 листопада провела семінар-тренінг для тимчасово безробітними громадянами міста на тему «Тим, хто збирається на пенсію».

Під час лекції присутні дізналися про порядок призначення різних видів пенсій, основні вимоги пенсійного законодавства щодо страхового стажу. Були роз’яснені усі негативні наслідки отримання заробітної плати «у конвертах», що призводить до відсутність будь-яких соціальних виплат та гідної пенсії у майбутньому.

Безробітні мелітопольці ознайомились з перевагами та порядком реєстрації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, SMS-інформуванням та механізмом надання онлайн-довідки з QR-кодом. Присутніх зацікавила можливість щомісячно контролювати своїх роботодавців з питань своєчасної сплати страхових внесків, дізнатись розмір відрахувань, а також  загальний страховий стаж.

 Слухачам роздано інформаційний матеріал для реєстрації на вебпорталі електронних послуг Фонду самостійно та запрошено до  сервісного центру Фонду для завчасного виявлення та усунення помилок у документах, необхідних для призначення пенсії.IMG 1a9f8565135979c3b9ca718291f40e8e V 1024x576 - Пенсійний «лікбез» для безробітних у Мелітополі IMG 354e1af0301e67cd019d4f792b712811 V 1024x576 - Пенсійний «лікбез» для безробітних у Мелітополі

background Layer 1