Чи можуть ВПО, яким припинено виплату пенсії через те, що вони не пройшли ідентифікацію особи до 31 березня 2024 року, пройти її і знову отримувати пенсію
Питання: Чи можуть ВПО, яким припинено виплату пенсії через те, що вони не пройшли ідентифікацію особи до 31 березня 2024 року, пройти її і знову отримувати пенсію?
Відповідь:
Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 р., для подальшого отримання пенсії згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 №837 мали пройти фізичну ідентифікацію.
Способи проходження фізичної ідентифікації – як дистанційно, так і особисто, у сервісних центрах органів Пенсійного фонду України та відділеннях Ощадбанку.
Пенсіонери з числа ВПО, які не пройшли фізичну ідентифікацію, можуть зробити це і зараз. Фінансування пенсій таким особам поновиться у найближчий період і за всі місяці, які людина її не отримувала. Додатково звертатись із заявою до органів Пенсійного фонду України не потрібно.