Пропустити навігацію

Колишні керівники

Nachalnyk Golovnogo upravlinnya Kazachuk Anatolij Vasylovych - Колишні керівникиКазачук Анатолій Васильович

 

Начальник Головного управління Пенсійного

фонду України в Запорізькій області 2001-2017 роки

 

Кандидат філософських наук

 

Заслужений працівник соціальної сфери України

 

 

 

 

Народився в сім’ї військовослужбовця в 1952 році. Майже все життя пов’язане з м. Запоріжжя, де народився, навчався і працював, реалізував себе як особистість, організатор, керівник.

 

У 1974 році закінчив Запорізьку філію ДМетІ за спеціальністю “Механічне устаткування заводів кольорової металургії”.

 

Після закінчення інституту – СПЦ-2 Дніпровського електродного заводу, строкова служба в армії, вузівський науково-дослідний сектор Запорізького індустріального інституту.

 

Визначною життєвою віхою довжиною в 10 років стала робота в комсомолі: другий секретар Орджонікідзевського райкому, командир обласного штабу студентських будзагонів, заввідділом студентської молоді Запорізького обкому ЛКСМУ, відповідальний організатор ЦК ЛКСМУ, секретар Запорізького обкому комсомолу. В період роботи в Запорізькому обкомі партії приймав безпосередню участь в будівництві житла в Яготинському районі для переселенців з Чорнобильської зони, за що у тому ж 1986 році нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної Ради УРСР.

 

У 1990 році закінчив аспірантуру Академії суспільних наук при ЦК КПРС, де захистив кандидатську дисертацію з проблем самоврядування та бюрократизму.

 

У 1992-1998 р.р. на господарській роботі на Запорізькому державному підприємстві “Радіоприлад”, де як заступник генерального директора з маркетингу та зовнішньоекономічних зв’язків, зробив вагомий внесок у збереження та розвиток ринків збуту спеціальної техніки вітчизняного виробництва.

 

З травня 1998 року працював заступником голови Запорізької облдержадміністрації, де опікувався широким колом питань політико-правового та соціального спрямування.

 

З 2001 по 2017 рік очолював Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

 

А.В. Казачук нагороджений Почесними грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Запорізької обласної ради, Орденом “Равноапостольного Великого князя Володимира”, орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІ ступеня.

 

 

CHernov 300x196 - Колишні керівникиЧернов Володимир Миколайович

 

Начальник Головного управління Пенсійного

фонду України в Запорізькій області 1991-2001 роки

 

 

Народився у 1936 році у м.Марганець Дніпропетровської області.

 

Протягом 1955 – 1958 служив у збройних силах СРСР.

 

У 1963 році закінчив Харківський інженерно-економічний інститут за спеціальністю “економіка і організація металургійної промисловості”.

 

З серпня 1963 до листопада 1966 працював  інженером, старшим інженером відділу організації праці заводу «Запоріжсталь», м.Запоріжжя.

 

З листопада 1966 до травня 1971 працював інструктором промислово-транспортного відділу Запорізького міського комітету компартії України, м.Запоріжжя.

 

З травня 1971 до  січня 1991 працював інструктором, заступником завідувача промисловим відділом, завідуючим сектором соціально-економічного відділу Запорізького обласного комітету компартії України, м.Запоріжжя.

 

Протягом 1975–1977 був обраний депутатом Заводської райради, м.Запоріжжя.

 

З січня 1991 по вересень 2001 працював керівником Запорізькою обласною філією Українського республіканського відділення Пенсійного фонду СРСР, начальник Запорізького обласного управління Пенсійного фонду України, м.ЗапоріжжяЗ травня 1971 по січень 1991 працював  інструктором, заступником завідувача промисловим відділом, завідуючим сектором соціально-економічного відділу Запорізького обласного комітету компартії України, м.Запоріжжя.

 

Чернов В.М. був нагороджений Почесною грамотою Пенсійного фонду України у 1996р., Відзнакою Президента України орденом «За заслуги» ІІІ ступеня у 1999р., Почесною відзнакою Пенсійного фонду України у 2001р.

 

 

 

background Layer 1