Пропустити навігацію

ІНФОРМАЦІЯ про підсумки підготовки кадрів та підвищення рівня їх професійної компетентності у 2017 році.

ІНФОРМАЦІЯ
про підсумки підготовк
и кадрів та підвищення рівня їх професійної компетентності у 2017 році.

 

 

Становленню професійного рівня працівників управлінь Пенсійного фонду в області сприяє проведення системної роботи по підвищенню кваліфікації державних службовців. На виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 27 вересня 2016 року №22-1, здійснено аналіз заходів, спрямованих на підвищення рівня професійної компетентності державних службовців Головного та об’єднаних управлінь Фонду області.

 

Впродовж 2017 року навчання державних службовців переважно проводились за дистанційними формами. Так, підвищення кваліфікації пройшли 825 державних службовців або 78,9 % від їх загальної чисельності. З них:

 

– за програмами тематичних короткострокових семінарів 147 чол.   (17,8 %);

– за програмами одноденних тематичних семінарів 350 чол. (42,4 %), за програмами селекторних семінарів та інтернет – конференцій 216 чол. (26,2 %);

– за програмами дводенних тренінгів «Підвищення рівня ефективності в управлінні конфліктами. Стрес-менеджмент», організованих Німецьким товариством міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» 106 (12,8 %);

– за програмами стажувань 6 чол. (0,7 %).

 

Під час навчання проводились обов’язкове тестування та експрес-опитування рівня отриманих фахових знань.

 

З питань запобігання та протидії корупції у 2017 році підвищили свій професійний рівень 170 державних службовців, з них на базі Центру післядипломної освіти Запорізького національного університету за програмою одноденного семінару за темою: «Запобігання і протидія корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» навчався 121 чол.

 

 

З метою підвищення професійних навичок та рівня компетентності державних службовців у 2017 році щоквартально проводилось тестування фахових знань працівників відділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, відділів з обслуговування громадян за допомогою WEB – орієнтованого програмного забезпечення.

 

Найкращі результати показали працівники Шевченківського, Бердянського, Мелітопольського та Запорізького приміського об’єднаних управлінь Фонду.

 

Щороку в Головному та об’єднаних управліннях Фонду в області проводиться Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». У березні – квітні 2017 році у  першому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» взяли участь 32 державних службовця Головного та об’єднаних управлінь Фонду, з яких 13 – у номінації «Кращий керівник», 19 – у номінації «Кращий спеціаліст». Переможцями в номінації «Кращий керівник» визнана Журавльова Ірина Анатоліївна – завідувач сектору виплати пенсій Шевченківського об`єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя, в номінації «Кращий спеціаліст» – Калайда Оксана Володимирівна – головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи управління платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

 

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов`язки, мають організаторські здібності, в області щорічно проводиться регіональний конкурс «Кращий по професії». Минулого року у Конкурсі взяли участь 70 державних службовців органів Фонду області. За підсумками тестувань, виконання практичних завдань та співбесід переможцями Конкурсу у 6 номінаціях обрано працівників Центрального, Шевченківського Бердянського Гуляйпільського, Пологівського та Приморського об’єднаних управлінь Фонду.

 

background Layer 1