Пропустити навігацію

Електронний запит на публічну інформацію

Шановні користувачі! Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” Ви можете звернутись до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області за допомогою електронного запиту на інформацію. Для цього Вам необхідно заповнити аплікаційну форму, подану нижче.

Згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.


  * - поле обов'язкове для заповнення.

   

  Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області не несе відповідальності за персональні дані користувачів, які надсилають свої електронні звернення через третіх осіб, а не з інформаційної сторінки веб-порталу.

  Місцем для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, визначено приміщення громадської приймальні Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

   

  Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області розташоване за адресою:

  м. Запоріжжя, пр. Соборний, 158

   

  Час роботи приймальні громадян:

   

  Для цивільних пенсіонерів: вівторок, четвер з 10 до 17-00.

  Для військових пенсіонерів: понеділок, середа, п’ятниця з 9-00 до 15-00.

  Обідня перерва: з 13-00 до 13-45

  Субота, неділя – вихідні

   

  Будемо раді Вам допомогти!

  background Layer 1