Профспілки повинні стати надійним помічником в питанні легалізації праці
В рамках співпраці з профспілками, одним з надійних соціальних партнерів Пенсійного фонду України, фахівець Центрального об`єднаного управління Ольга Медвідь 23 жовтня зустрілась з профспілковим активом підприємств, установ та організацій м. Запоріжжя.
Мета зустрічі – привернути увагу профспілкових активістів до ключових питань пенсійного забезпечення, роз’яснити присутнім нововведення, надати базові знання щодо необхідності легалізації праці. Користуючись отриманою інформацією в своїй повсякденній роботі, профспілки таким чином можуть впливати на підвищення соціальних стандартів працівників.
Протягом поточного року проведено більше 10 зустрічей з соціальними партнерами, і така тісна взаємодія задля соціального захисту і працівників, і пенсіонерів.