Пропустити навігацію

Про пенсію в “один дотик” розповіли під час пресконференції медійникам Житомирщини

DSC05200 1024x768 - Про пенсію в “один дотик” розповіли  під час пресконференції медійникам Житомирщини15 серпня в головному уравлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області відбулась пресконференція на тему: «Е-пенсія- признач пенсію в “один дотик”».

Заступник начальника головного управління Фонду в області Світлана Антонюк розповіла представникам засобів масової інформації про запровадження Пенсійним фондом України нової моделі звернення громадян за призначенням пенсії за принципом “одне відвідування”.

– Новий сервіс передбачає подання документів виключно в електронному вигляді через вебпортал електронних послуг Фонду, що в свою чергу забезпечить прозорість та зручність звернення за призначенням пенсії і надає можливість подати заяву про призначення пенсії дистанційно, – повідомила Світлана Антонюк.

Дана система спрощує взаємодію громадян з органами Пенсійного фонду України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг не виходячи з дому та дає можливість реалізувати своє право на призначення пенсії у будь-який час.

background Layer 1