ФАХІВЦІ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ НАВЧАЮТЬСЯ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ
В сьогоденні є важливим вміння бути емоційно та ментально стабільним і продуктивним, навіть за кризових умов.
З метою навчання стресостійкості та попередження психологічної травматизації, набуття досвіду спрямованого на підтримку та зміцнення психічного здоров’я, зниження загального рівня стресу і тривожності, формування навичок надання першої психологічної допомоги та адаптації до кризових ситуацій фахівці відділів обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області беруть участь у тренінгах з формування життєстійкості.
«Життєстійкість — це вміння, отже його можна сформувати та розвинути, а також – навчити інших» – переконують фахівці центрів життєстійкості.
Фахові поради спеціалістів є чудовим приводом для пенсійників проаналізувати власний емоційний стан, дізнатися про маркери емоційного та професійного вигорання, а також виконати нескладні вправи, що допомагають зняти напругу, поліпшити настрій, протистояти стресочинникам, з якими ми всі зіштовхуємося в непростих умовах сьогодення.