На засіданні колегії Головного управління розглянули підсумки роботи за 9 місяців 2025 року
28 жовтня в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області проведено засідання колегії за підсумками роботи 9 місяців 2025 року.
У засіданні колегії взяли участь члени колегії, начальники самостійних структурних підрозділів та начальники відділів управління обслуговування громадян Головного управління.
Основні підсумки звітного періоду висвітлив начальник Головного управління Іван Заінчковський. У своїй доповіді він підкреслив, що за 9 місяців 2025 року:
- забезпечено своєчасне фінансування та виплату пенсій 355,9 тис. пенсіонерам;
- призначено 14,8 тис. пенсій, у тому числі 3,8 тис. «військових» пенсій;
- перераховано 26,4 тис. пенсій за заявами пенсіонерів та забезпечено перерахунки пенсій на виконання положень законів України та постанов Кабінету Міністрів України;
- забезпечено виплату житлових субсидій та пільг в середньому щомісяця для 108,0 тис. отримувачів;
- забезпечено щомісячні страхові виплати 3,3 тис. потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також особам, які мають на це право в разі смерті потерпілого;
- забезпечено виконання планових показників по надходженню власних коштів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду України, на 113,1% (при плані 49,9 млн грн, фактично надійшло 56,4 млн грн.);
- легалізовано працю 495 застрахованих осіб;
- надано 440,9 тис. послуг громадянам;
- розглянуто 32,1 тис. письмових звернень громадян;
- переведено у цифровий формат 3,4 тис. справ про страхові виплати;
- оцифровано 41,5 тис. відомостей про трудову діяльність;
- здійснено 4,8 тис. перевірок суб’єктів системи загальнообов’язкового державного пенсійного та соціального страхування.
- проведено 1005 профілактичних заходів, які направлені на зменшення травматизму на виробництві.
Також, очільник Головного управління окремо відмітив, що на виконання рішень Уряду забезпечено надання 99,9 тис. отримувачам державних соціальних допомог та соціальних стипендій. На їх виплату упродовж липня-вересня поточного року спрямовано 758,4 млн грн.
За напрямками роботи виступ доповнили начальник фінансово-економічного управління Наталія Пінчук, начальник управління обслуговування громадян Лариса Бабич та начальник управління документального забезпечення Наталія Горяча.
В ході засідання позитивне соціальне партнерство відмітив керівник Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Ярослав Возний.
Для ефективного виконання завдань члени колегії ухвалили ряд рішень.
Після розгляду питань порядку денного засідання, Іван Заінчковський подякував колективу за злагоджену роботу та зауважив: «На сьогодні Пенсійний фонд виконує надзвичайно важливу функцію соціального захисту населення. Тому основне завдання нашої роботи – забезпечити своєчасні виплати та надання якісних послуг кожному, хто до нас звертається».


