Пропустити навігацію

На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молоді

ZHytomyr2 1024x682 - На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молодіПенсійники Житомирщини традиційно уNovograd1 1024x682 - На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молоді грудні місяці провели ряд інформаційних зустрічей у форматі «День Пенсійного фонду». Цьогоріч, організація заходів  була орієнтована на молодь, на  категорію, яка вже сьогодні має бути не байдужа до свого майбутнього.

 

Korostyshiv2 - На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молодіФахівці Фонду, спілкуючись із учнямиKorostyshiv1 - На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молоді старших класів Андрушівської гімназії, Коростишівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, Ружинської гімназії, Пулинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1,  Хорошівської гімназії, студентами Любарського професійного ліцею, Бердичівського педагогічного коледжу, Новоград-Волинського промислово – економічного технікуму, Коростенського професійно-технічного училища №16, Житомирського  політехнічного ліцею розповіли: що означає поняття «пенсія», «страховий стаж», які є види пенсії та які чинники впливають на її призначення та розмір.

 

Ruzhyn1 1024x682 - На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молодіПредставники пенсійної служби звернулиHoroshiv2 - На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молоді увагу підростаючого покоління, на те, що майбутнє країни, її економічний розвиток та добробут громадян залежать від сфери трудових відносин. І важливо бути не тільки добрим професіоналом, а й уміти захищати свої права на гідну оплату праці та належне оформлення працевлаштування. Адже громадяни, які працюють неофіційно, позбавляються соціальних гарантій в майбутньому.

Korosten1 1024x682 - На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молоді

 

Berdychiv2 1024x681 - На Житомирщині провели «День Пенсійного фонду» для молодіФахівці Фонду презентаційно продемонстрували можливості веб –порталу Пенсійного фонду України та зауважили: «Вдосконалюючи якість обслуговування громадян, Пенсійний фонд України пропонує сьогодні зручні електронні сервіси, за допомогою яких можна легко і швидко знайти потрібну інформацію, відстежити персональні дані щодо зарахованого страхового стажу та суми сплачених внесків, навіть замовити й отримати потрібні довідки та інші документи онлайн, не виходячи з дому».

background Layer 1