Пропустити навігацію

Основні функції структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області

Управління обслуговування громадян

Положення про управління

Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення, організація та контроль за здійсненням в головному управлінні заходів щодо прийому та обслуговування громадян.

Dubchak 241x300 - Основні функції структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області

Начальник: Дубчак Наталія Анатоліївна

Біографічна довідка:

Народилась 23 жовтня 1980 року в с. Бережанка Чемеровецького району Хмельницької області.

Має повну вищу економічну освіту. У 2003 році закінчила Буковинський державний фінансово-економічний інститут, економіст.

Трудовий шлях розпочала у 2000 році  головним бухгалтером виробничо-комерційної фірми “Гарант” Чемеровецького району Хмельницької області,

В 2001-2002 роках працювала спеціалістом I категорії відділу бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів Чемеровецького районного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області.

З березня 2002 по серпень 2005 року працювала в Хмельницькому районному управлінні Пенсійного фонду України Хмельницької області. Обіймала посади головного спеціаліста відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів, заступника начальника відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів.

У  2005-2009 роках працювала в головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Обіймала посади головного спеціаліста відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності, головного спеціаліста відділу виконання бюджету управління зведеного бюджету.

З лютого 2009 по березень 2016 року  працювала  в управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькому районі.  Обіймала посади заступника начальника управління, першого заступника начальника управління.

З квітня 2016 по лютий 2018 року працювала в Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Хмельницької області. Обіймала посади заступника начальника управління, начальника фінансово-економічного відділу – головного бухгалтера.

З березня 2018 року працює в головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Обіймала посаду заступника начальника відділу організації та координації контрольно-перевірочної роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю. Займає посаду начальника управління обслуговування громадян.

Має дві доньки.

Телефон: (0382) 65-64-15

______________________________________________________________________________

Управління застосування пенсійного законодавства

Положення про управління

Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення головним управлінням.

Telyacha 202x300 - Основні функції структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій областіНачальник: Теляча Оксана Павлівна

Біографічна довідка:

Народилась 09 липня 1972 року в м. Гусятин Гусятинського району  Тернопільської області.

Має неповну вищу економічну та повну педагогічну освіти. У 1990 році закінчила Заліщинський радгосп – технікум, бухгалтер. У 1996 році закінчила Кам’янець – Подільський державний педагогічний інститут ім. В. П. Затонського, вчитель історії.

Трудовий шлях розпочала у 1990 році завідувачем відділу соціальної допомоги Гусятинського відділу соціального забезпечення Гусятинської районної державної адміністрації Тернопільської області, з 1991року працювала на посаді інспектора по призначенню пенсій, з 1992 – 1994 роки обіймала посаду інспектора по призначенню пенсій відділу соціального забезпечення.

У 1994 – 2000 роках обіймала посади педагога – організатора та вчителя хімії і біології в Лисецькій школі І-ІІІ ст. ім. В. П. Затонського Дунаєвецького району Хмельницької області.

З вересня 2000 року працює в органах Пенсійного фонду України.

У 2000 році працювала спеціалістом І категорії підвідділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів Хмельницького міського відділу Пенсійного фонду України.

У 2001 – 2002 роках працювала на посадах спеціаліста І категорії відділу пенсійного забезпечення, головного спеціаліста з призначення пенсій відділу пенсійного забезпечення в Хмельницькому міському управлінні Пенсійного фонду України.

У 2002 – 2007 роках обіймала посади заступника начальника управління  – начальника відділу пенсійного забезпечення, заступника начальника управління – начальника відділу з призначення пенсій, заступника начальника управління – начальника відділу з призначення та перерахунку пенсій в управлінні Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому.

З січня  2007 року працює в головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Обіймала посади заступника начальника головного управління – начальника управління пенсійного забезпечення, начальника управління пенсійного забезпечення.

В лютому 2018 року призначена на посаду начальника управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Має сина.

Телефон: (0382) 65-70-56

______________________________________________________________________________

Фінансово-економічне управління  

Положення про управління

Основними завданнями управління є:

  • забезпечення належного планування (прогнозування) та виконання бюджету головного управління;
  • забезпечення своєчасного і в повному обсязі спрямування коштів на виплату пенсій та грошової допомоги, інші заплановані витрати;
  • ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності, формування бюджетної, фінансової, податкової та іншої звітності;
  • реалізація державної політики щодо забезпечення збору, обліку страхових коштів до солідарної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, інших коштів відповідно до законодавства;
  • забезпечення у регіоні надходжень від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, інших коштів відповідно до законодавства, ведення обліку цих надходжень.

Melnyk 225x300 - Основні функції структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій областіНачальник: Мельник Лариса Петрівна

Біографічна довідка:

Народилась 17 вересня 1976 року в м. Хмельницькому Хмельницької області.

Має повну вищу економічну освіту. У 1998 році закінчила Подільську державну аграрно-технічну академію, економіст-бухгалтер. У 2006 році закінчила Подільський державний аграрно-технічний університет, магістр з менеджменту.

Трудовий шлях розпочала у 1993 році  фасувальником Хмельницької міської міжлікарняної аптеки м. Хмельницького Хмельницької області.

З  травня по серпень 1999 року працювала головним бухгалтером міжлікарняної аптеки “Здоров’я” м. Хмельницького Хмельницької області.

З вересня 1999 по січень 2001 року працювала касиром аптеки ЗАТ “Ганза” м. Хмельницького Хмельницької області.

З січня 2001 по лютий 2003 року обіймала посаду спеціаліста І категорії відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів Хмельницького міського управління Пенсійного фонду України Хмельницької області.

 З лютого 2003 по липень 2004 року працювала головним спеціалістом відділу фінансового забезпечення головного управління Пенсійного фонду України  в Хмельницькій області.

 З липня 2004 по травень 2007 року працювала заступником начальника відділу фінансового забезпечення – заступником головного бухгалтера головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

З травня 2007 по червень 2009  року призначена на посаду заступника начальника управління зведеного бюджету – начальника відділу фінансового забезпечення – головного бухгалтера головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

З червня 2009 по серпень 2015 року  обіймала посаду начальника відділу фінансового забезпечення – головного бухгалтера головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

В  серпні 2015 року  призначена на посаду начальника фінансово – економічного управління – головного бухгалтера головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Має сина та  доньку.

Телефон: (0382) 79-57-46

_____________________________________________________________________________

Управління інформаційних систем та електронних реєстрів

Положення про управління

Основним завданням управління є забезпечення формування, ведення та адміністрування реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, моніторинг причин незарахування страхового стажу застрахованим особам;

забезпечення адміністрування, організаційно-методичну підтримку, супровід та поточну експлуатацію програмного забезпечення, прикладних підсистем інформаційно-телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України баз даних, програмних комплексів, що використовуються органами Пенсійного фонду України та забезпечення захисту інформації в цих системах.

Gluhov 225x300 - Основні функції структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій областіНачальник: Глухов Віталій Миколайович

Біографічна довідка:

Народився 24 липня 1978 року в смт. Стара Синява Старосинявського  району  Хмельницької області.

Має повну вищу технічну освіту. У 2000 році закінчив Технологічний університет Поділля, інженер-системотехнік.

Трудовий шлях розпочав  у 2000 році менеджером відділу комп’ютерних систем  та мереж у товаристві з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства “Компанія Ел.Ай.Ес” (м.Хмельницький).

З січня 2001 року працює в органах Пенсійного фонду України.

У 2001 році працював головним спеціалістом відділу пенсійного забезпечення Старосинявського районного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області.

У 2001 – 2003 роках працював на посаді головного спеціаліста програмного забезпечення відділу пенсійного забезпечення Хмельницького районного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області.

З липня 2003 року працює в головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Обіймав посади заступника начальника відділу організації впровадження персоніфікованого обліку, начальника відділу автоматизованого обліку надходження коштів та їх використання, начальника управління автоматизованого обліку надходження коштів та їх використання, начальника управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів.

В березні 2017 року призначений на посаду начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

Має доньку.

Телефон: (0382) 70-24-56

______________________________________________________________________________

Юридичне управління

Положення про управління

Основним завданням управління є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів головним управлінням, його керівництвом та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, а також захист інтересів Пенсійного фонду України у судах.

Rybchynska 225x300 - Основні функції структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій областіНачальник: Рибчинська Оксана Михайлівна

Біографічна довідка:

Народилась 23 лютого 1973 року в м. Хмельницькому  Хмельницької  області.

Має повну вищу юридичну освіту. У 2003 році закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, юрист.

Трудовий шлях розпочала  у 1991 році інспектором по призначенню пенсій та допомоги Хмельницького міського відділу соціального забезпечення  Хмельницької області, з 1992 року працювала на посаді інспектора ІІ категорії по призначенню пенсій та допомоги Хмельницького міського відділу соціального забезпечення  Хмельницької області, з 1994 – 1996 роки працювала в Хмельницькому управлінні соціального захисту населення міськвиконкому Хмельницької області обіймала посади спеціаліста І та ІІ категорій.

З  березня  1996 року працює в органах Пенсійного фонду України.

У 1996 – 2000 роках працювала на посадах юрисконсульта, головного спеціаліста-юрисконсульта  Хмельницького міського відділу Пенсійного фонду України Хмельницької області.

З 2000 – 2002 роках працювала на посаді начальника юридичного відділу Хмельницького обласного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

З вересня  2002 року працює в головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Обіймала посаду  начальника юридичного відділу.

В січні 2009 року призначена на посаду начальника юридичного управління.

Має сина.

Телефон: (0382) 76-24-83

______________________________________________________________________________

Управління персоналу та адміністративного забезпечення

Положення про управління

Основним завданням управління є реалізація державної політики з питань управління персоналом у головному управлінні, забезпечення здійснення начальником головного управління своїх повноважень з питань управління персоналом, забезпечення організаційного розвитку головного управління, здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту,  а також ведення інформаційно-роз’яснювальної та організаційної роботи, діловодного процесу, адміністративно-господарського забезпечення.

Mudra ok - Основні функції структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій областіНачальник: Мудра Любов Антонівна

Біографічна довідка:

Народилась 04 січня 1959 року в с. Глушківці Ярмолинецького району  Хмельницької  області.

Має повну вищу  освіту. У 1981 році закінчила Хмельницький технологічний   інститут побутового обслуговування, інженер – економіст.

Трудовий шлях розпочала  у 1981 році на  Золочівському райпобуткомбінаті    м. Золочів Львівської області на посадах бухгалтера, старшого економіста по праці.                               З 1988 року працювала на посаді економіста Чемеровецького райвідділу статистики смт. Чемерівці  Хмельницької області.

З  березня  1991 року працює в органах Пенсійного фонду України.

У 1991 – 1992 роках працювала уповноваженою обласного філіалу Українського республіканського відділення Пенсійного фонду СРСР в Чемеровецькому районі Хмельницької області

В 1992 – 1994 роках працювала в обласному управлінні Пенсійного фонду України в Чемеровецькому районі  Хмельницької області  на посадах провідного та головного  інспектора, головного спеціаліста.

У 1994 – 2000 роках працювала на посаді начальника Чемеровецького районного відділу Пенсійного фонду України  в Хмельницької області. У 2001 році займала посаду начальника Чемеровецького районного управління Пенсійного фонду України  Хмельницької області.

З 2001 по 2005 рік працювала на посаді начальника управління Пенсійного фонду України в Хмельницькому  районі Хмельницької області.

У 2005 – 2018 роках займала посаду начальника  управління Пенсійного фонду України у  м. Хмельницькому  Хмельницької області.

З березня  2018 року працює в головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Обіймає  посаду  начальника управління персоналу та адміністративного забезпечення.

Має доньку .

Телефон: (0382) 76-34-84

______________________________________________________________________________

Управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю

Положення про управління

Основним завданням управління є:

          здійснення аудиторських досліджень, інших контрольних заходів (перевірки, оцінки, вивчення) з метою надання начальнику головного управління об’єктивної оцінки щодо діяльності структурних підрозділів головного управління, стану використання коштів Фонду, правильності ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності;

          оцінка функціонування системи внутрішнього контролю в структурних підрозділах головного управління, запобігання фактам незаконного, неефективного та нецільового використання пенсійних коштів, виникненню помилок чи недоліків у діяльності головного управління;

          організація контролю за дотриманням суб’єктами системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі щодо захисту прав застрахованих осіб, контролю за цільовим використанням коштів Фонду, інших коштів, призначених для виплати пенсій та щомісячного грошового утримання суддям у відставці;

          вжиття заходів щодо запобігання корупції і контролю за їх реалізацією в головному управлінні Фонду.

Luzhaninova 200x300 - Основні функції структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій областіНачальник: Лужанінова Марія Анатоліївна

Біографічна довідка:

Народилась 10 жовтня 1973 року в м. Хмельницькому Хмельницької області.

Має повну вищу економічну освіту. У 1999 році закінчила Технологічний університет Поділля, інженер – економіст.

Трудовий шлях розпочала у 1996 році помічником вихователя дитячого садочку м. Хмельницького.

З липня 1999 року працює в органах Пенсійного фонду України.

У 1999 – 2000 роках займала посаду спеціаліста І категорії в Хмельницькому міському відділі Пенсійного фонду України.

У 2001 – 2002 роках обіймала посади спеціаліста І категорії відділу надходження доходів від юридичних осіб, головного спеціаліста  сектору  контрольно – перевірочної роботи відділу надходження доходів в Хмельницькому міському управлінні Пенсійного фонду України.

В 2003 – 2018 роках працювала в управлінні Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому на посадах заступника начальника управління – начальника відділу надходження доходів, заступника начальника управління – начальника відділу звітності надходження доходів, першого заступника начальника управління, заступника начальника управління – начальника відділу обліку надходження платежів, заступника начальника управління, першого заступника начальника управління.

З лютого  2018 року працює в головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області на посаді начальника управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю.

Має доньку та сина.

Телефон: (0382) 75-25-04

background Layer 1