Пропустити навігацію

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді

Завантажити:

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді

Будемо раді Вам допомогти!

  • письмово: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Шевченка, буд. 9, каб. 131 (на конверті вказати «Публічна інформація»)
  • Письмовий запит подається в довільній формі.Запит на інформацію має містити:1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

    2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

    3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Плата за надання інформації

Інформація на запит надається безоплатно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк (Постанова правління Пенсійного фонду України Про організацію виконання норм Закону України “Про доступ до публічної інформації”). 

При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

Правове регулювання відносин, пов’язаних із забезпеченням доступу до публічної інформації, здійснюється відповідно до Законів України “Про доступ до публічної інформації”“Про інформацію”“Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”“Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”“Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”.

Суб’єкт персональних даних має право на одержання будь-яких відомостей про себе у будь-якого суб’єкта відносин, пов’язаних з персональними даними, за умови надання інформації, визначеної у пункті 1 частини четвертої цієї статті, крім випадків, установлених законом. Закон України “Про захист персональних даних”   Стаття 16. Порядок доступу до персональних даних

Пенсійний фонд України та його територіальні органи не несуть відповідальності за персональні дані користувачів, які надсилають свої електронні звернення через третіх осіб, а не з інформаційної сторінки веб-порталу.

background Layer 1