Пропустити навігацію

Заходи щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків в головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області на 2019-2020 роки

  1. Управління персоналом та організація роботи щодо запобігання та виявлення корупції

1.1. Проведення додаткових навчань, лекцій, семінарів, узагальнення типових порушень антикорупційного законодавства та доведення їх до кожної посадової особи з метою зменшення ризиків вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Резніченко І. А., Ціповяз Н. В.

Постійно

1.2. Забезпечення ознайомлення кожного працівника, що має намір припинити діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, з пам’яткою щодо дотримання вимог законів України “Про державну службу” та “Про запобігання корупції” в частині обов’язку передачі справ та майна, подання декларацій, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями; обмежень, заборон після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави.

Ціповяз Н. В., Резніченко І. А.

Протягом 3 днів з моменту отримання інформації про майбутнє звільнення

1.3. Перегляд існуючих процедур взаємодії між уповноваженими підрозділами (особами) з питань запобігання та виявлення корупції і службами управління персоналом органів Фонду при здійсненні контролю за своєчасністю подання суб’єктами декларування декларацій та при проведенні спеціальних перевірок.

Ціповяз Н. В., Резніченко І. А.

30.06.2019

 Управління фінансовими та матеріальними ресурсами, здійснення внутрішнього аудиту

2.1. Систематизація заходів моніторингу повноти відшкодування виявлених в ході аудитів та інших контрольних заходів незаконних витрат та усунення допущених порушень.

Омелькова Т. О.

30.09.2019

2.2. Зміна пріоритетів при проведенні внутрішніх аудитів, перехід від орієнтації на виявлення фінансових порушень до здійснення оцінки ефективності, результативності та якості виконання завдань, функцій, надання адміністративних послуг, здійснення контрольно-наглядових функцій, ступеня виконання і досягнення цілей тощо (у 2020 році частка таких аудитів повинна становити не менше 50 % в загальній кількості запланованих внутрішніх аудитів).

Омелькова Т. О.

31.12.2020

2.3. Використання під час визначення характеристик предметів закупівлі примірних специфікацій у сфері публічних закупівель.

Аброскіна О. М., Березовська І. В.,Шендрик С. О., Чернявська І. В., Резніченко І. А.

Постійно

2.4. Застосування електронної системи публічних закупівель під час здійснення закупівель для товарів, робіт, послуг, вартість яких визначена замовником у відповідному розпорядчому акті та є меншою за вартість, встановлену абзацами другим та третім частини першої статті 2 закону України “Про публічні закупівлі”, крім випадків, передбачених частиною другою статті 35 Закону.

Аброскіна О. М., Березовська І. В.,Шендрик С. О., Чернявська І. В., Резніченко І. А.

Постійно

Головний спеціаліст сектору з питань

запобігання та виявлення корупції                                          І.РЕЗНІЧЕНКО

                                                     

background Layer 1