ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (12.11.2024)
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області, 65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83, код ЄДРПОУ 20987385.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):
Електронні комунікаційні послуги згідно ДК 021:2015 код 72410000-7 Послуги провайдерів
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:
Відкриті торги з особливостями.
Ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2024-11-11-002403-a
Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 360000,00 грн з ПДВ.
Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275 (зі змінами).
При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торговельних майданчиках, в електронній системі закупівель “Prozorro”, ВІ Prozorro.
Закупівля здійснюється за рахунок коштів Пенсійного фонду України. В межах кошторисних призначень на відповідний період (закупівля на 2025 рік).
КЕКВ: 2240 — Оплата послуг (крім комунальних)
Обґрунтування технічних характеристик:
Технічні та якісні характеристики визначено відповідно до потреб Замовника та з урахуванням норм і стандартів для зазначеного предмету закупівлі.
Послуги з доступу до мережі Інтернет (електронні комунікаційні послуги) надаються відповідно до Закону України «Про електронні комунікації», Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295.
Організація підключення до мережі Інтернет (електронні комунікаційні послуги) здійснюється за допомогою ВОЛЗ (волоконно-оптичної лінії зв’язку).
Пропускна здатність каналу складає не менше 99% переданих пакетів.
Учасник гарантує надання доступу до мережі Інтернет (електронні комунікаційні послуги) з беззаперечним наданням прав та повноважень Замовнику щодо зміни надавача послуг доступу та підключенню до мережі Інтернет при виконанні умов розірвання відносин передбачених в договорі між Замовником та Виконавцем.
Учасник повинен надати копію чинного атестату відповідності систем захисту захищених вузлів доступу (ЗВІД), зареєстрованого Державною службою спеціального зв’язку.
Учасник повинен надати витяг з Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій про внесення до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.
Послуги надаються з 01.01.2025 до 31.12.2025 включно, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, за винятком перерв для проведення аварійних робіт і перерв, викликаних виходом з ладу обладнання, а також необхідних профілактичних і ремонтних робіт.
Наявність власних бригад служби технічної підтримки та мобільні ремонтні бригади для забезпечення функціонування послуг у режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
11. Усі планові роботи, які призводять до недоступності послуг, здійснюються у період з 20:00 до 8:00 або в інший період, попередньо погоджений із отримувачем послуг не менше ніж за 1 (один) робочий день до початку їх проведення. Замовник має право запросити інформацію про хід робіт по відновленню доступності Послуг шляхом звернення представників до технічної підтримки Виконавця, або ел. поштою, на адресу __________.
Максимальний термін усунення аварійної недоступності послуг не перевищує: 8 години – логічний рівень, 24 години – фізичний рівень.
Строк надання послуг 01.01.2025 — 31.12.2025.
Виконавець забезпечує Замовника консультаціями щодо технологій та засобів, необхідних для споживання послуг, а також з інших питань, пов’язаних з наданням та користуванням послугами.
Доступ до Інтернет-ресурсів, заборонених на державному рівні, обмежується на рівні Виконавця. Список заборонених Інтернет-ресурсів аналізується Виконавцем відповідно до чинного законодавства.
У разі виходу із ладу будь-якого мережевого обладнання, яке використовується при проведенні робіт по підключенню до Інтернету, Виконавець замінює таке обладнання, яке за своїми характеристиками не гірше попереднього.
Учасник повинен забезпечити встановлення та налаштування обладнання для доступу до мережі Інтернет згідно Вимог:
Вимоги до зовнішніх ліній зв’язку:
– для підключення комп’ютерної мережі Замовника до мережі Інтернет передбачено прокладання зовнішніх волоконно-оптичних ліній зв’язку від вузла зв’язку чи оптичної муфти Оператора зв’язку в розподільчий пункт (до кінцевого обладнання);
– інтерфейс підключення до активного обладнання локальної мережі в розподільчому пункті – GPON, GEPON;
– підключення активного мережевого обладнання в розподільчому пункті виконується за допомогою стандартних волоконно-оптичних з’єднувальних шнурів (пігтейлів, пачкордів чи sfp-модулів) ;
– збудований оптичний канал доступу до Інтернет забезпечує можливість доступу в Інтернет усіх наявних персональних комп’ютерів і мережевих пристроїв.
Вимоги до розподільчого пункту:
– підключення пасивного та активного оптичного мережевого обладнання здійснюються за допомогою стандартних з’єднувальних шнурів заводського виготовлення;
– все пасивне обладнання кабельної мережі відповідає вимогам категорії не нижче 5е;
Всі роботи з підключення здійснюються за кошти Виконавця.