Доброчесність — це дотримання обмежень щодо одержання подарунків
Відділ з питань запобігання та виявлення корупції нагадує, що державним службовцям ЗАБОРОНЕНО приймати подарунки, які:
– пов’язані з виконанням особою її посадових обов’язків (наприклад, шоколад від відвідувача) – незалежно від вартості;
– даруються особою, яка не є близькою, та їхня вартість перевищують 2 ПМ* на день прийняття подарунка одноразово (6 656 грн) або якщо сумарна вартість подарунків від однієї особи (групи осіб) протягом року перевищує 4 ПМ* (13 312 грн).
Детально дізнатися про те, як повідомити про порушення обмежень щодо одержання подарунків працівником Головного управління, можна за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/od/300419-vnutrishni-kanaly-povidomlennya-pro-koruptsiyu-shho-funktsionuyut-u-golovnomu-upravlinni-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-odeskij-oblasti/
Потрібна консультація щодо порядку повідомлення про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення чи інші порушення Закону України «Про запобігання корупції»? Зверніться до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління за телефоном: +38 (048) 725 02 47.
*Прожитковий мінімум для працездатних осіб на 1 січня 2026 року становить 3 328 грн.