Пропустити навігацію

Засідання районної робочої комісії з питань легалізації робочої сили та заробітної плати в Миколаївському районі

sam 5381 300x225 - Засідання районної робочої комісії з питань легалізації робочої сили та заробітної плати в Миколаївському районіНа початку травня в малому залі Миколаївської районної державної адміністрації відбулось засідання районної робочої комісії з питань легалізації робочої сили та заробітної плати в Миколаївському районі під головуванням голови районної державної адміністрації Лариси Висоцької за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Раїси Слабенко, начальника Миколаївського відділу з питань призначення, перерахунку та виплат пенсій Березівського об’єднаного УПФУ в Одеській області Оксани Кідготко, в.о. начальника Миколаївського відділення Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області. На порядку денному були розглянуті наступні питання:

  1. Стан дотримання мінімальних гарантій з оплати праці на підприємствах, в установах та організаціях Миколаївського району.
  2. Відпрацювання переліку юридичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства без найманих працівників.

Також заслухали 2 фізичні особи-підприємця, які допустили порушення у оплаті  праці, та  надали методичні рекомендації щодо додержання мінімальних державних соціальних гарантій при виплаті заробітної плати.

Наголосили на необхідності активізації роботи з фермерськими господарствами щодо легалізації робочих місць.

background Layer 1