Пропустити навігацію

Освітянам про електронні послуги

IMG 20190513 143539 2 1 300x175 - Освітянам про електронні послуги Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Березівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Одеської області Ольга Атаманчук  зустрілася з трудовим колективом Березівського відділу освіти.

Представники відділу освіти отримали роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, перерахунків  та вимог до страхового стажу у 2019 році; ознайомилися з перевагами реєстрації застрахованих осіб на веб-порталі Пенсійного фонду, що надає громадянам можливість здійснювати постійний контроль за даними, які можуть впливати на їхні пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Фонду, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління.

– Майбутнє громадян залежить від наявного страхового стажу, який підтверджується сплатою роботодавцями єдиного соціального внеску за найманих працівників та розміру офіційної заробітної плати, – акцентувала увагу освітян спеціаліст Фонду.

Зустріч пройшла у формі діалогу.

background Layer 1