Співпраця зі службою зайнятості
22 серпня 2018 року в Балтській районній філії Одеського обласного центру зайнятості начальник відділу обслуговування громадян Балтського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Ольга Яснюк провела зустріч з майбутніми підприємцями, які перебувають на обліку в цетрі зайнятості.
В ході зустрічі фахівець Фонду звернула увагу на важливість легалізації трудових відносин серед підприємців та сплати єдиного соціального внеску.
Темою зустрічі також стало питання електронних послуг, які надаються органами Пенсійного фонду. Ольга Яснюк розповіла про порядок реєстрації на WEB-порталі Фонду, можливість особисто контролювати наявний страховий стаж та заробітну плату, отримання СМС-повідомлень, замовлення довідок, тощо.
У той же день заступник начальника Малиновського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі Ірина Орищенко провела роз’яснювальну роботу у трудовому колективі Одеського міського центру зайнятості.
Основними питаннями, які обговорювалися в ході зустрічі, були: вплив розміру заробітної плати і наявного стажу на розмір пенсії, зарахування тих чи інших періодів до страхового стажу, перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам, залежність пенсії від величини прожиткового мінімуму тощо.
Ірина Орищенко також розповіла про актуальну послугу Фонду – смс-інформування.
Учасники зустрічей отримали обґрунтовані роз’яснення на всі поставлені запитання та інформаційні буклети.