Пропустити навігацію

Пенсійний фонд України запускає анонімне анкетування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності Пенсійного фонду України та його органах

 

В рамках проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Пенсійного фонду України та його органах Пенсійний фонд України у період з 01.06.2021 по 10.06.2021 проводить анонімне анкетування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності Пенсійного фонду України та його органів.

 

Якщо Ви застрахована особа, є отримувач соціальної послуги або соціальний партнер органів Пенсійного фонду України, переходьте за наступним посиланням: https://forms.gle/foN6zH6pADmcFwGQ8.

 

Якщо Ви є роботодавець або особа, яка є платником відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», переходьте за наступним посиланням: https://forms.gle/RybX5U2agdefpBHNA.

 

Якщо Ви діловий партнер органів Пенсійного фонду України або учасник закупівель, переходьте за наступним посиланням: https://forms.gle/uLBcxpFPi9FRD3mt6.

 

Звертаємо увагу, що в анкеті не потрібно зазначати прізвище чи ініціали, інші ідентифікуючі відомості.

 

Всі отримані відомості будуть використовуватися виключно в узагальненому вигляді.

 

Зібрана інформація посприяє повноті та всебічності проведення оцінки корупційних ризиків та дозволить якісно ідентифікувати існуючі корупційні ризики у діяльності Пенсійного фонду України та його органах, їх причини (умови) виникнення та визначити заходи щодо їх усунення (мінімізації), а також виявити вразливі (або потенційно вразливі) до корупції процеси, які мають місце під час здійснення посадовими особами Пенсійного фонду України та його органів своїх повноважень.

 

Slajd1 1024x576

 

background Layer 1