Пропустити навігацію

Інформація АТ “Ощадбанк” щодо припинення з 01.04.2022 автоматичного продовження терміну дії платіжних карток громадян з числа внутрішньо переміщених осіб

 

Згідно із заявою АТ “Ощадбанк”, починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

 

Нагадуємо, що заходи із «штучного» продовження дії карток були реалізовані Ощадбанком як тимчасовий превентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення COVID-19 до моменту запуску вакцинації.

 

Протягом останніх двох років у всіх клієнтів Ощадбанку була змога отримати перевипущені картки. Тож Ощадбанком, з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток.  

 

В разі виникнення питань щодо отримання нової картки  звертайтесь до Вашого обслуговуючого відділення або  до контакт-центру Банку за номером телефону: 0 800 210-800.

 

 

oshhadbank 1024x651

 

background Layer 1