Пропустити навігацію

Пенсійний фонд України долучився до ініціативи з підтримки пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2023 року № 781 “Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проекту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення“ одержувачам пенсій, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, розпочато надання грошової допомоги за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН).

Грошові виплати 30 серпня отримали понад 260 тис. пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей, розмір пенсії яких менше 3 тис. грн.  та які з 1 березня 2023 року не одержували додаткових грошових виплат від міжнародних організацій та/або допомоги на проживання, передбачених для внутрішньо переміщених осіб. 

Виплата грошової допомоги відбувається шляхом перерахування коштів на рахунки одержувачів у банках.

Спільний проєкт ініційовано ВПП ООН, Міністерством соціальної політики України та Пенсійним фондом України з метою надання українським громадянам грошової  підтримки від міжнародних гуманітарних організацій. 

 

piktochart 60767652 1 3 1024x576

background Layer 1