Пропустити навігацію

Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови правління Пенсійного фонду України “Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 10 березня 2023 року № 14-2”

Пенсійний фонд України відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (із змінами), 17 лютого 2025 року оприлюднював на інформаційній сторінці вебпорталу Пенсійного фонду України у рубриці “Взаємодія з громадськістю” розділу “Консультації з громадськістю” розділу “Електронні консультації з громадськістю” розділу “Документи/питання, винесені на обговорення” проєкт постанови правління Пенсійного фонду України “Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 10 березня 2023 року № 14-2” (далі – Проєкт постанови).

У повідомленні було зазначено, що Пенсійний фонд України приймає зауваження та пропозиції до зазначеного Проєкту постанови протягом п’ятнадцяти днів з дня його
оприлюднення.

Обговорення зазначеної постанови завершено.

Зауваження і пропозиції до Проєкту постанови до Пенсійного фонду України не надходили.

background Layer 1