Пропустити навігацію

Пенсійний фонд України повідомив деяких отримувачів державних соціальних допомог про необхідність проходження фізичної ідентифікації

Одержувачам державних соціальних допомог, яким з лютого 2022 року по червень 2025 року виплати здійснювались у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року № 214 “Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану”, через їх особисті кабінети на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (розділ “Мої повідомлення“ – рубрика “Індивідуальні повідомлення“) надіслані повідомлення, у яких зазначено, що для продовження отримання виплат необхідно до 1 листопада 2025 року пройти фізичну ідентифікацію. Крім того, у повідомленні вказано, у який спосіб це можна зробити. 

Зокрема, пройти фізичну ідентифікацію потрібно одержувачам таких видів державних соціальних допомог: 

·      малозабезпеченим сім’я;

·      на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

·      на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у тому числі з інвалідністю (державна соціальна допомога) та грошового забезпечення батькам-вихователям / прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу / прийомних сім’ях;

·      на дітей, хворих на тяжкі хвороби;

·      особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

·      на догляд; 

·      особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

·      одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

 

Нагадуємо: Обов’язок одержувачів таких видів соціальних допомог пройти фізичну ідентифікацію визначено постановами Кабінету Міністрів України від 11 червня 2025 року № 695 “Деякі питання надання окремих видів державної соціальної допомоги Пенсійним фондом України”, від 25 червня 2025 року № 765 “Деякі питання призначення та виплати державних соціальних допомог, соціальних стипендій органами Пенсійного фонду України” та від 23 червня 2025 року № 766 “Про реалізацію експериментального проекту щодо централізації механізму виплати деяких державних допомог”.

 

FB Pensiyi 1 5 1024x576

background Layer 1