Пропустити навігацію

Звіт про результати публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2018 рік

Пенсійним фондом України з метою обговорення і отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб щодо проекту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2018 рік проведено засідання за круглим столом.

Засідання за круглим столом проведено 26 квітня 2018 року об 11 годині у приміщенні Київського міського палацу ветеранів за адресою: м. Київ, вул. Бастіонна, 11.

В засіданні прийняли участь представники громадськості, засобів масової інформації, фахівці структурних підрозділів Пенсійного фонду України, в тому числі члени комісії з оцінки корупційних ризиків в Пенсійному фонді України.

В ході обговорення учасникам засідання надано пояснення щодо окремих положень Програми, порядку її перегляду та організації контролю за виконанням. За результатами обговорення зауважень та пропозицій, які потребують внесення змін до проекту Програми не надходило. Всі учасники засідання за круглим столом погодилися схвалити Проект у запропонованому варіанті.

Крім того, Пенсійним фондом України з 11 по 25 квітня 2018 року проводились електронні консультації з громадськістю. Зауваження і пропозиції до вказаного проекту від фізичних та юридичних осіб на поштову і електронну адреси Пенсійного фонду України не надходили.

Антикорупційну програму Пенсійного фонду України на 2018 рік затверджено наказом Пенсійного фонду України від 27 квітня 2018 року № 81 та направлено на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції.

background Layer 1