Пропустити навігацію

03 травня продовжувалось фінансування пенсій за травень, всього на пенсійні виплати спрямовано 2,1 млрд грн. Виплата пенсій за травень буде розпочата згідно із законодавством сьогодні 4 травня.

Пенсійний фонд України інформує
03 травня продовжувалось фінансування пенсій за травень, всього на пенсійні виплати спрямовано 2,1 млрд грн.
Виплата пенсій за травень буде розпочата згідно із законодавством сьогодні 4 травня.
У травні надано 62,8 тис. пенсійних послуг особам, які звернулися до органів Пенсійного фонду України, у тому числі 03 травня – 33,6 тисяч.
Із заявами про отримання пенсії за тимчасово зміненим фактичним місцем проживання до органів Пенсійного фонду України звернулось 4 749 осіб щодо виплати в іншому відділенні АТ “Укрпошта” та 5 842 особи – щодо здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” (АТ “Ощадбанк”).
 
IMG 20220712 161902 163 1 1024x538
 
background Layer 1